Problem z elektrycznymi szybami w MK3... POMOCY!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
cobra27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: czw lut 23, 2006 19:59
Lokalizacja: LUBUSKIE

Problem z elektrycznymi szybami w MK3... POMOCY!

Post autor: cobra27 » czw lut 23, 2006 20:11

Witam!
Mam problem ze swoim golfem! A mianowicie chodzi o to, że gdy chcę opuścić szyby w nim, muszę otwierać drzwi, a na jaką odległość to już różnie reaguje... ale zawsze jak otworze to działa normalnie! Przy zamkniętych nie mogę nic zrobić, ani sowjej szyby, ani pasażera... jest to bardzo denerwujące i muszę coś z tym zrobić, ale nie wiem od czego się zabrać! Nie rozbierałem jeszcze tych drzwi... Najpierw chcę się zorientować w temacie! Proszę o pomoc! Z góry dziękuje!
Pozdrawiam!



Awatar użytkownika
Qban
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: śr sie 18, 2004 22:46
Lokalizacja: DOLNY ŚLĄSK

Post autor: Qban » czw lut 23, 2006 20:24

ktory to rok Golfa?



Awatar użytkownika
saygon26
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 21, 2006 22:46
Lokalizacja: londyn
Kontakt:

Post autor: saygon26 » czw lut 23, 2006 20:31

siemasz . sprawdz polaczenie w kostce w drzwiach . to ta gruba guma. moze ci sie kostka wypiela i laczy jak ruszysz drzwiami. albo kabel sie przelamal. pozdro


nie oddam go nikomu

Awatar użytkownika
Qban
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: śr sie 18, 2004 22:46
Lokalizacja: DOLNY ŚLĄSK

Post autor: Qban » czw lut 23, 2006 21:29

Dokladnie ta jak mowisz saygon26 ale z tego co mi sie wydaje 3 z poczatku nie mialy tych pinow tylko zkwyle kable tak jak w 2 ale mozliwe ze sie myle. pozdrawiam



Awatar użytkownika
mayer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt lis 23, 2004 23:13
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: mayer » czw lut 23, 2006 23:25

witam.musisz uzbroic się w cierpliwość i wolny czas.rozbierałem już bo mi prowadnica uciekła, tzn.odkręciła sie. ale to proste więc znajdź cieplutki suchutki garażyk i rozkręcaj bo może tylko kostka albo czego nie życzę kabelki zgniecione gdzieś w tunelu gumowym na wyjściu na kabine.Wyciąg zaślepkę uchwytu , tam są śruby mocujące, odkręć, wyciąg zaślepkę pod sterowaniem lusterkami, nie zapomnij o głośniku.
Aby nic nie rozwalić delikatnie od dołu odciąg całą tapicerkę są tam zaczepy plastikowe a pożniej już jak z kobietą, do góry-uwaga jest tam listwa, ta przy szybie, bardzo krucha.Podnieś do góry.Reszte masz jak na tależu.sterowanie jest całe na wtyczkach więc łatwo zobaczysz.powodzenia.
Aha jak chcesz się dostać do mechanizmu to niestety,cały jest pokryty jeszcze matą wytłumiającą,które jest także na zaciskach i przyklejona.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 479 gości