MK3- problem z odpalaniem!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

makaron22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt sty 21, 2005 12:44
Lokalizacja: Olecko
Kontakt:

MK3- problem z odpalaniem!!!

Post autor: makaron22 » wt lut 21, 2006 08:27

witam mam golfika 3- 1.8 GT silnik ABS z 92` postal on troche na zewnatrz bez odpalania ok,tygodnia. Kiedy odpalilem pochodzil kilka sekund i zgasl, pozniej juz przez dluzszy czas nie moglem odpalic( probowalem kilkanascie razy) az w koncu zalapal ale bylo to samo pochodzil kilka sekund i gasl. Czasami na wolnych obrotach chodzil a czasem musialem gaz do dechy dawac zeby cokolwiek ruszylo. co to moze byc?? prosze o pomoc.

P.S. jak go krecilem przez dluzszy czas to kilkakrotnie cofnelo spaliny przez filtr powietrza



M@jkel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 04, 2005 20:49
Lokalizacja: Łapy
Kontakt:

Post autor: M@jkel » pn lut 27, 2006 19:32

zdarza mi sie to samo w moim golfie... ale tylko jak jest mroz... i raz
nie moglem go odpalic jak jeszcze bylo cieplo...
nie wiem jaka byla zaleznosc ale gdy poczekalem az kontrolki od air bagu i absu
zgasna to odrazu zapalal... ale nie zawsze to pomagalo.



SpeedUp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt kwie 22, 2005 00:35
Lokalizacja: Miko
Kontakt:

Post autor: SpeedUp » wt lut 28, 2006 23:51

wejdź tu to moze sie czegoś dowiesz
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=344997#344997



Awatar użytkownika
r5badkiller
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 18:15
Lokalizacja: Pleśna k/Tarnów
Kontakt:

Re: MK3- problem z odpalaniem!!!

Post autor: r5badkiller » wt lut 28, 2006 23:58

makaron22 pisze:witam mam golfika 3- 1.8 GT silnik ABS z 92` postal on troche na zewnatrz bez odpalania ok,tygodnia. Kiedy odpalilem pochodzil kilka sekund i zgasl, pozniej juz przez dluzszy czas nie moglem odpalic( probowalem kilkanascie razy) az w koncu zalapal ale bylo to samo pochodzil kilka sekund i gasl. Czasami na wolnych obrotach chodzil a czasem musialem gaz do dechy dawac zeby cokolwiek ruszylo. co to moze byc?? prosze o pomoc.

P.S. jak go krecilem przez dluzszy czas to kilkakrotnie cofnelo spaliny przez filtr powietrza
maiałem to samo u mnie był wtrysk walnienty za duzo paliwa było i go zalewało popacz u siebie na swiece jak tak ci zgasnie i bedizesz chciał go odpalić czy są mokre u mnie az kaapało z nich pojechałem do mechaniora jak odpalił i wymienił wtrysk (250zl + 50 robocizna) i chula :grin:


Golf to Golf. Niemiecka prostota i solidne wykonanie. Może nie ekscytuje, ale można na nim polegać.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 375 gości