[passat]szarpanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
radek_GL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: pt sty 27, 2006 23:09
Lokalizacja: Czarne
Kontakt:

[passat]szarpanie

Post autor: radek_GL » pn lut 20, 2006 22:03

Ktoś opisywał podobny problem mianowicie jadę na 2 biegu 30 – 40 km/h i chcę nagle przyspieszyć to czuję takie szarpnięcie jakby silnik chciało wyrwać jak delikatnie dodam gazu to szarpnięcie jest ale słabsze a jak bardzo delikatnie operuję gazem to go niema ???

P.S. czy to może być wina poduszek pod silnikiem czy coś innego może pompa paliwa siada bo jeździłem długi czas prawie na rezerwie teraz mam pół zbiornika
Ostatnio zmieniony wt lut 21, 2006 00:47 przez radek_GL, łącznie zmieniany 1 raz.


VW Passat B3 1,8 AAM 1990r. 75 PS [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=50898&postdays=0&postorder=asc&start=0][b]mój VWej[/b][/url] + Blitz BRC

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » pn lut 20, 2006 22:09

wina poduszek pod silnikiem
najprędzej.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
esterbeek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 05, 2005 00:07
Lokalizacja: krosno
Kontakt:

Post autor: esterbeek » sob lut 25, 2006 19:30

ja miałem to samo. wymieniłem poduche pod silnikiem i praktycznie mu pszeszło.. praktycznie bo jeszcze troszke szarpie dlatego wymienie pozostałe (bodajrze 2 szt pod skrzynią) i myśłe że mu przjdzie na dobre. I jeszcze jedno hehe nie daj sie wrobić w poduchy ze shrotu bo te starą akurat tam odsprzedałem :bigok: Najlpiej sobi ekupić na allegro jakiś gość sprzedaje na licytacji od 35 zeta poduchy niemieckie FEBI. polecam :bajer: pozrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 372 gości