MK2 Tracę obroty... Cewka czy coś innego??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Lusix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: czw paź 27, 2005 09:02
Lokalizacja: Warszawa

MK2 Tracę obroty... Cewka czy coś innego??

Post autor: Lusix » śr lut 15, 2006 15:23

Witam. Mam golfa 2 1,3 na wtrysku. Od jakiegoś czasu podczas mokrej pogody dławi sie silnik i spadają obroty. Mysle ze to elektryka. Co poza świecami i przewodami wysokiego napięcia (wymieniłem na nowe) moze miec na to wpływ?? Może cewka??



Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Re: MK2 Tracę obroty... Cewka czy coś innego??

Post autor: Gwiazdor » śr lut 15, 2006 15:50

Lusix pisze:Witam. Mam golfa 2 1,3 na wtrysku. Od jakiegoś czasu podczas mokrej pogody dławi sie silnik i spadają obroty. Mysle ze to elektryka. Co poza świecami i przewodami wysokiego napięcia (wymieniłem na nowe) moze miec na to wpływ?? Może cewka??
Zdejmij rodzielacz i sprawdź czy na nim nie ma przebić i jak wygląda palec rozdzielacza. Może wystarczy wytrzeć go dokładnie i przeszlifować styki i może będzie lepiej.

Rozdzielacz i palec to nie jest wielki koszt ale można sprawdzić na razie bez kupowania. Może się dostawać do niego wilgoć i też to może być powód dławienia.


Obrazek

Lusix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: czw paź 27, 2005 09:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lusix » śr lut 15, 2006 18:57

dzięki :pub:



Awatar użytkownika
PRZEMOR
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 19, 2004 23:07
Lokalizacja: MYSŁOWICE
Kontakt:

Post autor: PRZEMOR » śr lut 15, 2006 23:41

sprawdz tez czujnik halla,ja mialem podobne problemy wymienilem cewke i nic to nie pomogło dopiero mechanik stwierdzil ze czujnik jest uszkodzony.Podjedz na jakis warsztat to sprawdza ci ten czujnik halla............pozdrawiam :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 492 gości