Zmienic polozenie lusterek MKII

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Zmienic polozenie lusterek MKII

Post autor: To_mas » ndz lut 12, 2006 23:08

Witam mam takie pytanie czy jest mozliwa zmiana polezenia lusterek w Golfie 2 3D gdzie sa jeszcze te starsze drzwi z dwu czesciowa szyba ???? Bo tak dzis patrzalem jakby normalnie lusterko wykrecic i przykrecic tam gdzie jest w nowszysch wersjach !! Slupek by nie przeszkadzal napewno tylko nie wiem jak ten mechanizm tam w srodku wyglada :///
RObil juz ktos cos takiego ??? duzo z tym roboty jak to wyglada wogole i czy to jest wyonalne wogole :) prosze o odpowiedzi pozdro !!



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » ndz lut 12, 2006 23:14

jeżeli masz szybę z trójkątem to jak chcesz zamontować lusterko z układu gzdzie jest jedna szyba, przecież tam jest inny układ szybi w tym trójkącie, trzeba całość przerobić na jedną szybę

[ Dodano: 06-02-12, 22:17 ]
czyli podpatrzec jak jest w układzie z jedną szybą(bea trójkąta ) i wszystko przełożyć do Ciebie


:-k ...

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » ndz lut 12, 2006 23:17

Nie nie che montowac innego lusterka poprostu to samo !!! tylko zmienic jego polozenie !! tak zeby bylo w tym miejscu jak bez trojkata !!



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » ndz lut 12, 2006 23:25

Czesc. A masz lusterko regulowane od wewnatrz? Jesli tak to jesli dlugosc ciengien regulacyjnych cie puszcza to nie ma problemu ze zmiana. Tylko bedziesz musial uporac sie z dziurami po lusterkach. A to oznacza lakierowanie drzwi no chyba ze urzadzaja cie zaslepki :-) Tak prawde mowiac nie wiem czy efekt jest wart zachodu ale to twoje auto i zrobisz co zechcesz, ale najlepiej byloby zmienic calosc czyli szybe i lusterko na wersje po liftingu. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » ndz lut 12, 2006 23:44

To_mas pisze:Nie nie che montowac innego lusterka poprostu to samo !!!
a to juz wiem o co Ci chodzi tak jak pisał KamilW pozostaje Ci problem z zaślepieniem dziur po starym miejscu lusterek, napewno montaż niema nagatywnego wpływu na jazdę, ale z mojego doświadczenia jak dasz lusterko bardziej w kąt szyby(trójkącika) to będzie Ci słupek od szyby przesłaniał widok z lustra


:-k ...

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » ndz lut 12, 2006 23:46

No tak zle zeby zmienic calos czyli szybe i lusterko na wersje po liftingu to musialbym chyba kupic cale drzwi racja ??????????????
A masz lusterko regulowane od wewnatrz?
TAK :)))
Tylko bedziesz musial uporac sie z dziurami po lusterkach. A to oznacza lakierowanie drzwi no chyba ze urzadzaja cie zaslepki
Spoko moj tata jest mechanikiem wiec koszty beda = 0 zl :DDD
(no chyba ze jakies 20 zl na farbe 3a bedzie dac :)



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » pn lut 13, 2006 00:57

Wydaje mi sie ze nie musialbys zmieniac drzwi. Ale jak chcesz przesunac to lusterko do przodu to pamietaj o paru rzeczach: sprawdz dokladnie czy starczy ci ciegna do regulacji i czy nie bedzie ono za bardzo naciagniete ani zwiniete bo mozesz stracic mozliwosc regulacji. 2. upewnij sie bedziesz w ytm lusterku wszystko widzial i ze ma ono odpowiedni kat regulacji. Bo glupio by bylo jakbys zalozyl i by sie okazalo ze nie mozesz go ustawic. 3. Zobacz czy lusterko nie bedzie niczego blokowac( szyba itp.) zeby nie kilidowalo z innymi ruchomymi czesciami. No i jak to wszystko bedzie ok to pozostaje ci zyczyc wiele szczescia z nowo zamontowanymi lusterkami. aha i zabezpiecz dziury przed rdza!! Pozdro



Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » pn lut 13, 2006 01:12

Nie lepiej ci przełożyć drzwiczki na takie bez tyrójkatów?? odrazu się autko lepiej prezentuje, a drzwi sa idealnie takie same.


Obrazek

Awatar użytkownika
moment
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: pn paź 17, 2005 13:56
Lokalizacja: grudziądz
Kontakt:

Post autor: moment » pn lut 13, 2006 09:27

a co do przeszkadzania tej ramki to chyba przeszkadfzac nie będzie bo w maluchach też jest trójkat i lusterko jest tam jak kolega chce zamontować.
pozdro


adptery, dystanse info PW
S4B5 2,7 biturbo--- http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=363667

Awatar użytkownika
wezu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 10:40
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: wezu » pn lut 13, 2006 09:46

KamilW dobrze pisze sprawdz najpierw czy bedziesz wszytko widzial (regulacja)

:) mnie tam sie wlasnie podobaja te drzwi z zagielkiem i lusterka za trojkatem :D



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pn lut 13, 2006 13:37

tauka pisze:Nie lepiej ci przełożyć drzwiczki na takie bez tyrójkatów?? odrazu się autko lepiej prezentuje, a drzwi sa idealnie takie same.
No wiem ze lepiej ale takie drzwi to by mnie ze 200 zl wyniosly ????? nie sadzisz a potem jeszcze malowanie calych itd chyba ze bym znalazl idalnie taki kolor :))

wezu, no wlasnie ja tez widzialem w innch samochodach z trojkatem lusterka z przodu i jakos im nic nie zaslanialo :)))


Dziekei wielkie za rady KamilW, Jesli tylko bede miec czas i jak mi tego ktos z glowy nie wybije :PP heh to moze cos pomysle :)

[ Dodano: Czw Lut 16, 2006 10:09 ]
hmm no to chyba juz mi nikt dalej nie odpowie://



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 205 gości