czy można założyć do mk3 elektryczne szyby??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
gniochu
ZADYMIAKA
ZADYMIAKA
Posty: 1252
Rejestracja: sob paź 01, 2005 13:45
Lokalizacja: słup"GS"k
Kontakt:

czy można założyć do mk3 elektryczne szyby??

Post autor: gniochu » sob lut 11, 2006 20:09

Czy można założyc do golfa III elektryczne szyby i lusterka?? Czy ktos juz to praktykowal? Jaki jest tego koszt??



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob lut 11, 2006 20:21

najpierw opcja szukaj. Potem wpisz w gogle lub na allegro np słowo SPAL


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
darco2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: czw lis 25, 2004 14:54
Lokalizacja: Marzęcice
Kontakt:

Post autor: darco2 » sob lut 11, 2006 20:28

Lepiej orginalow poszukaj :hmm:


Był GOLF 3 GTI http://picasaweb.google.com/darco18/GolfSesja16062008
Był GOLF 3 MOVE 1,4 :D w bieli
Jest PASSAT B5 TDI AFN :)

Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » ndz lut 12, 2006 02:24

ja zakładałem szybki a lusterka juz miałem pojechałem do serwisu i kupiułem cały zestaw przełaczniki okablowanie wtyczki i wszystkie potrzebne gadzety za 400pl nie sa to oryginały tylko jakies zamienniki bynajmniej sprzet działa do dzis a cena była taka poniewarz lezało to juz na magazynie i czekało na mnie :) montarz jest bardzo łatwy bo wszystko idealnie pasuje takze popytaj w serwisach moze cos maja na magazynie moze akurat



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » ndz lut 12, 2006 06:18

gniochu pisze:Czy można założyc do golfa III elektryczne szyby i lusterka?? Czy ktos juz to praktykowal? Jaki jest tego koszt
O ile wiem, to w mk3 bywają szyby elektryczne, więc nie wiem dlaczego nie mozna by założyć, podobnie lusterka. A co do kosztów to mogą być różne. Cena części, montaż.



greg

Post autor: greg » ndz lut 12, 2006 15:39

więc tak. Ja pojechałem do Niemiec i na szrocie wydłubałem lusterka+podnośniki szyb+wiązki drzwiowe+wiązkę elektryki szyb wraz ze sterownikiem (modół komfortu). Następnie powpinałem wszystko + dokupiłem przełączniki do drzwi i działa. A ponieważ w wiązce była też wiązka po dcentral dokupiłem resztę od centrala i mam komplecik.... koszt w Holandii z tego co pytałem własnie wiązka + podnośniki był ok 100ojro ile ja zapłaciłem - cięzko powiedziec bo jeszcze brałem podgrzewane fotele z dzieloną kanapą i parę innych rzeczy...



PIWEK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 18:54
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: PIWEK » ndz lut 12, 2006 19:56

Do zalożenia el.szyb i luster potrzebne Ci będą:Lustra,podnośniki,przełączniki,wiązki el,oraz tapicerka na drzwi( dziury po korbkach od szyb i lusterek fatalnie wyglądają!!!).Kupiłem to wszystko na gieldzie w Poznaniu(lustra-180+malowanie,podnośnikina przód-400 z włącznikami szyb i wiązką,tapicerka przod z włącznikami szyb i luster-300.W aucie miałem podprowadzoną elektrykę luster pod drzwi,więc wymieniłem tylko wiązkę w drzwiach i lustra się obracają i grzeją jak oryginalllllll..Podłączenie szyb musialem robić sam,bo nie było podprowadzonej wiązki el.pod drzwiZajęło mi to ok 2h +6m przewodu+bezpiecznik w oprawce.Jak wszystko będziesz miał pisz na prv.Opiszę krok po kroku jak ja robiłem.
Pozdrawiam



GV PIOTR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr lut 01, 2006 10:45
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA NOWY SACZ
Kontakt:

Post autor: GV PIOTR » ndz lut 12, 2006 20:54

jeśi dokładasz szyby elektryczne
załóz lepiej używkę, ale orginał, niż polskie zamienniki
można nawet na szrotach dokupić za niezła kase powiem tak : nie raz poprawiałem po kims mimo ze było na prawde starannie założone. wyłaczniki orginałów wytrzymują dłuzej prowadnice sie nie zacinają - i wszystko wogóle chodzi jak należy a i cena jest przystępniejsza. przekładke zrobisz sam bo dziecinnie proste :bigok:



prados
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: ndz paź 30, 2005 22:29
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: prados » ndz lut 12, 2006 21:28

A jak sprawa wygląda z tylnymi drzwiami? Moze tam tez ktoś zaminiał korbki na elektryke?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 259 gości