Cos mi tyka?!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gor7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: pn lis 21, 2005 15:49
Lokalizacja: augustów
Kontakt:

Cos mi tyka?!

Post autor: gor7 » śr lut 08, 2006 18:43

Witam. Coś mi puka. Tylko w czasie jazdy, obojetnie czy na biegu czy na luzie. Jak tylko rusze to się zaczyna. Ciężko go zlokalizować. Jak siedzę z przodu to wydaje się jakby linka od licznika, ale jak siedzę z tyłu to wydaje mi się że gdzieś pośrodku. takie miarowe tykanie. Częstotliwość zmienia się wraz z prędkością.Co to może być. Bo jest to trochę denerwujące.


vwvwvwvwvwvwvwvwvwvwvwvwvwvwvwvwvwvwvw

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » śr lut 08, 2006 19:29

Gwóźdź w oponie...?


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

pieko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: czw sty 05, 2006 00:23
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Cos mi tyka?!

Post autor: pieko » śr lut 08, 2006 19:44

gor7 pisze:Witam. Coś mi puka. Tylko w czasie jazdy, obojetnie czy na biegu czy na luzie. Jak tylko rusze to się zaczyna. Ciężko go zlokalizować. Jak siedzę z przodu to wydaje się jakby linka od licznika, ale jak siedzę z tyłu to wydaje mi się że gdzieś pośrodku. takie miarowe tykanie. Częstotliwość zmienia się wraz z prędkością.Co to może być. Bo jest to trochę denerwujące.
Sprawdz linke od predkosciomierza moze sie poluzowała,ja miałem identyko przypadek wczesniej u siebie w poldku .Dokreciłem i po kłopocie :smoke:
Pozdro



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » śr lut 08, 2006 20:00

pieko pisze:Sprawdz linke od predkosciomierza
też bym obstawiał linkę od prędkościomierza, możesz ja jeszcze posmarować np: WD40


:-k ...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 229 gości