Włącznik świateł

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

QwertKalety
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 12:56
Lokalizacja: Kalety
Kontakt:

Włącznik świateł

Post autor: QwertKalety » wt lut 07, 2006 20:45

Hello. Mam problem z włącznikiem świateł w Golfiku 3. Włączająć tylne światło przeciwmgielne wywala mi bezpiecznik. Sądzę że to wina włącznika, lecz nie jestem pewien. Czekam na jakieś rady.



greg

Post autor: greg » wt lut 07, 2006 20:50

odepnij wtyczki od świateł przeciwmgielnych i zrób jeszcze raz próbę - jak wywali włącznik - jak nie wywali szykaj przy światłach



pieko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: czw sty 05, 2006 00:23
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Włącznik świateł

Post autor: pieko » wt lut 07, 2006 21:20

QwertKalety pisze:Hello. Mam problem z włącznikiem świateł w Golfiku 3. Włączająć tylne światło przeciwmgielne wywala mi bezpiecznik. Sądzę że to wina włącznika, lecz nie jestem pewien. Czekam na jakieś rady.
Mozesz miec zwarcie zarówno na przełączniku jak i na lampie.Mogły sie np.zewrzec styki w lampie jak i przewód plusowy idący do lampy moze dotykac do masy.



Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Arcturus » wt lut 07, 2006 22:52

MOze to byc problem z przewodem po paru latach od drgan mogła sie przetrzec izolacja i zwiera do karoserii!! Zeby to sprawdzic odepnij złączke od lampy i sprawdz miernikiem czy przewodnosc prądu miedzu kablem zasilajacym a masa przy włączniku albo przy lampie(przy włączniku w połozeniu neutralnym!



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32766
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » wt lut 07, 2006 22:59

Ej, a u mnie w przełączkniku zegarów jest kontrolka od tylnego halogenu, ale nigdzie nie ma przełącznika. To zanczy ze w mojej wersji z 93 nie były montowane seryjnie tylne halogeny?


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » wt lut 07, 2006 23:06

djtom pisze:Ej, a u mnie w przełączkniku zegarów jest kontrolka od tylnego halogenu, ale nigdzie nie ma przełącznika. To zanczy ze w mojej wersji z 93 nie były montowane seryjnie tylne halogeny?
jaki masz przełacznik zegarów ? bo nierozumiem. jesli chodzi o włacznik swiateł to poprostu by włączyc halogeny pociagasz do siebie



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32766
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » wt lut 07, 2006 23:51

Przepraszam @ku_bi - %) Chodziło mi o włącznik świateł :P


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 322 gości