mikser gazowy nowy patent

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
aphex
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: śr gru 01, 2004 16:51
Lokalizacja: Węgrów

mikser gazowy nowy patent

Post autor: aphex » wt lut 07, 2006 16:19

Witam wszystkich dzis przegladajac internet napotkalem na taki link http://mikser.gazowy.w.interia.pl/ facet wypisuje sie o swoim patencie na polepszenie osiagow dla osob ktore posiadaja instalacje 2 generacji w roznych silnikach znalazl sie tez i Vw Golf III i mam tu pytanie w zwiazku z tym nowym mikserem JAK to dzial czy to WOGOLE dziala dzieki i pozdrawiam mile widziane opinie na ten temat :D


Vw Golf III 1.8 GL ABS

Awatar użytkownika
andrus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: andrus » wt lut 07, 2006 16:29

no ciekawe,ciekawe...trzeba poczytac i posluchac co uzytkownicy maja do powiedzenia.
Moze jakis super patent to nie jest ale moze dzialac :D
Tylko dlaczego takie firmy jak Lovatto Torantini i reszta zajmujace sie tym na codzien i majace wykfalifikowanych inzynierow na to nie wpadli wczesniej?Tu lezy moze jakis haczyk i koles tylko szuka klienta na cos co wyglada niezle a dziala jak zwykly mikser :goof:

Nie siedze w temacie na tyle zebym sie madrzyl,koles pisze ze ten mikser sam sobie reguluje ile gazu pobiera a przeciez silniczek krokowy(register)na przewodzie miedzy reduktorem a mikserem podlaczony do kompa za jego sygnalem z sondy ma takie samo zadanie :otepienie:

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wt lut 07, 2006 16:33 przez andrus, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
aphex
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: śr gru 01, 2004 16:51
Lokalizacja: Węgrów

Post autor: aphex » wt lut 07, 2006 16:32

wlasnie rozmawialem z kolega z pracy i jego kolega ma to zalozone tylko nie w VW i nie narzeka wrecz zachwala :D cos musi w tym byc


Vw Golf III 1.8 GL ABS

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » wt lut 07, 2006 19:03

W wynalazki nie wierzę, już bardziej opłacaq się zrobić wwiertki jak na początku gazowania.



Awatar użytkownika
GTomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: wt cze 14, 2005 21:54
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: GTomek » wt lut 07, 2006 19:46

żadna nowość wejdz na strone RYBACKI tam masz dokładnie to samo a są to miksery tak zwane SONICZNE ale żeby to założyć to trzeba dobrać odpowiednią średnice nie tyle co samego miksera a dyszy
a druga kwestia to to że musisz sie postarać wmontować to w rure i w odpowiedniej odległości kiedyś testowałem to w poprzednim autku efekty było znaczne ale spalanie też przynajmniej u mnie sie to tak objawiało ale w przypadku e-MK zostałbym przy tradycyjnym montowany pod wtryskiem


[url=http://www.userbars.com/][img]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/7/vw.gif[/img][/url]

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » wt lut 07, 2006 20:40

ja jak kiedys pytalem o te miksery to mi powiedzieli, ze to zadna rewelacja i ze lepszy juz jest zwykly mikser :)


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » wt lut 07, 2006 21:58

GTomek pisze:żadna nowość wejdz na strone RYBACKI tam masz dokładnie to samo a są to miksery tak zwane SONICZNE ale żeby to założyć to trzeba dobrać odpowiednią średnice nie tyle co samego miksera a dyszy
a druga kwestia to to że musisz sie postarać wmontować to w rure i w odpowiedniej odległości kiedyś testowałem to w poprzednim autku efekty było znaczne ale spalanie też przynajmniej u mnie sie to tak objawiało ale w przypadku e-MK zostałbym przy tradycyjnym montowany pod wtryskiem
no wlasnie, było juz na tym forum nieraz, chyba iedyś agamek12 poruczał ten temat.


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
krolo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pt lip 15, 2005 22:23
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: krolo » śr lut 08, 2006 00:31

heh mikser to mikser nie wzne czy jest on w gumie czy nie , wazne by mial odpowiednie parametry do danego silnika, czyli przelot i wielkosc i ilosc dziurek dolotowych, montowalem rozne miksry i czy jet gumowy czy nie to nie robi roznicy
A co do tego goscia to zachwala swoj produkt , wkoncu na tym kase trzepie wiec raczej nie bedzie go krytykowal :jezor:

[ Dodano: Wto Lut 07, 2006 23:34 ]
a i jeszcze jedno ta niby strumienica wystepuje prawie we wszystkich mikserach nie tylo w tych jego
Czasami oczywiscie lepiej zalozyc taki bez, ale to juz zalezy od typu silnika i dolotu powietrza


[url=http://www.vwteamkutno.pun.pl/forums.php]WWW.VWTEAMKUTNO.PUN.PL[/url]

Awatar użytkownika
Agamek12
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 863
Rejestracja: wt sie 24, 2004 08:53
Lokalizacja: Radzymin / Warszawa

Post autor: Agamek12 » śr lut 08, 2006 08:20

igor002 pisze:
GTomek pisze:żadna nowość wejdz na strone RYBACKI tam masz dokładnie to samo a są to miksery tak zwane SONICZNE ale żeby to założyć to trzeba dobrać odpowiednią średnice nie tyle co samego miksera a dyszy
a druga kwestia to to że musisz sie postarać wmontować to w rure i w odpowiedniej odległości kiedyś testowałem to w poprzednim autku efekty było znaczne ale spalanie też przynajmniej u mnie sie to tak objawiało ale w przypadku e-MK zostałbym przy tradycyjnym montowany pod wtryskiem
no wlasnie, było juz na tym forum nieraz, chyba iedyś agamek12 poruczał ten temat.
Tak jest, kiedyś temat mikserów, reduktorów poruszałem nagminnie. Próbowałem też rozmawiać w gazownikami, ale oni twierdzą, że mikser palnikowy jest najlepszy. Temat ten poruszałem, bo moje auto paliło b. dużo, ale znalazłem na to prosty sposób: kiedyś zmieniałem biegi przy około 3000-3200 obr, teraz zmiana przy 2200-2400 i w tych samych warunkach (trasy "półmiejskie" około 10-20 km) spalanie spadło z 13 do 10 l.


Dawno temu był Golf mk2, potem cośtamcośtam, a teraz:
Ford S-max mk2 i Nissan Qashqai J10.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 373 gości