mk3 poduszki powietrzne

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

justka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 06, 2006 16:28
Lokalizacja: Sopot

mk3 poduszki powietrzne

Post autor: justka » pn lut 06, 2006 16:33

Hej,
Jestem tutaj nowa i od razu mam pytanko. Sorki bo może jest ono glupie ale jako, że jestem dziewczyną mam nadzieję, że zostanie mi wybaczone. Posiadam Golfa 3 z dwoma poduszkami (kierowcy i pasażera). Jestem w trakcie kupna innego (tzn. diesla bo mam benzyne) ale nie posiada on poduszek. Czy istnieje możliwość przelożenia tych poduszek ze starego golfa do nowego?? Jeśli tak to jaki to może być koszt??
Proszę o odpowiedź. Pozdrawionka! :jezor:



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » pn lut 06, 2006 16:35

justka pisze:Czy istnieje możliwość przelożenia tych poduszek ze starego golfa
Witaj.Nie ma takiej opcji,zapomnij o tym.



Awatar użytkownika
andrus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: andrus » pn lut 06, 2006 16:38

Witamy,
niestety sie nie da,tu nie chodzi o to zeby przelozyc ster z poducha i sama poduche z klapka :D komputer,czujniki,softy to wszystko sie sklada na poduszki,wzmocnienia...lepiej kup diesla z poduchami.

pozdrawiam



Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » pn lut 06, 2006 17:06

andrus pisze:lepiej kup diesla z poduchami
Świeta racja poluj na diesla z jaśkami :-)


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc27abf292da2d6e][img]http://images27.fotosik.pl/126/fc27abf292da2d6em.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
VAUER6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 19:53
Lokalizacja: SZCZECIN

Post autor: VAUER6 » pn lut 06, 2006 17:24

Majac dwa auta,dobry elektryk przelozy to w jeden dzien. :jezor:



Awatar użytkownika
andrus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: andrus » pn lut 06, 2006 17:30

ta i pozniej jak poduszka wystrzeli to kark złamany...tu nie chodzi tylko o eletronike



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » pn lut 06, 2006 17:41

Wszystko sie da, ale o ile sie ktoś tego podejmie, to cena może przekroczyć granice zdrowego rozsądku :)


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

greg

Post autor: greg » pn lut 06, 2006 18:13

zastanawiam się czy wiecie o czym mówicie - da się i niech nikt nie gada że potem strzeli - przekładasz wiązkę czujnik napinacze z pasami i poduszki. Co ma strzelić? Chyba że jakiś palant to będzie robił i mu w łapkach strzeli. Co wy gadacie - przecież to się montowało jako dodatek - żadne dodatkowe wzmocnienia nie idą. A to co jak kupicie auto po wypadku albo was ktoś klepnie i podusie wyjda to co auto na złom czy zaślepki montujecie?? Jesli więc bardzo tego chcesz da sie - dobry mechanik i ci przełoży - w ostateczności - dogadaj się z którymś z serwisantów i ci po godzinach zamontuje. Wg mni ok 4 godzin mu to zajmie.

[ Dodano: Pon Lut 06, 2006 5:15 pm ]
andrus pisze:tu nie chodzi tylko o eletronike
a nie boisz się kupic używane auto - skąd wiesz że nie jest po strzale i poduszki nie zamontowano w stodole?



Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » pn lut 06, 2006 18:46

greg pisze:zastanawiam się czy wiecie o czym mówicie - da się i niech nikt nie gada że potem strzeli - przekładasz wiązkę czujnik napinacze z pasami i poduszki. Co ma strzelić? Chyba że jakiś palant to będzie robił i mu w łapkach strzeli. Co wy gadacie - przecież to się montowało jako dodatek - żadne dodatkowe wzmocnienia nie idą. A to co jak kupicie auto po wypadku albo was ktoś klepnie i podusie wyjda to co auto na złom czy zaślepki montujecie?? Jesli więc bardzo tego chcesz da sie - dobry mechanik i ci przełoży - w ostateczności - dogadaj się z którymś z serwisantów i ci po godzinach zamontuje. Wg mni ok 4 godzin mu to zajmie.

[ Dodano: Pon Lut 06, 2006 5:15 pm ]
andrus pisze:tu nie chodzi tylko o eletronike
a nie boisz się kupic używane auto - skąd wiesz że nie jest po strzale i poduszki nie zamontowano w stodole?
zgadzam sie ale nie w 100%, po dzwonie wymieniasz poduchy, pasy, naprawiasz sterownik i kasujesz blad....i reszta zostaje.
Dla mnie jest to nie oplacalne i bezsensowne :) Nie wiadomo wogole czy te poduchy jeszcze sa sprawne produceni kiedys w instrukcji pisali ze trzeba wymieniac na nowe po 10 latach.
Jesli juz tego sie podjac to musisz miec 2 samochody w jednym garazu i czego bedzie brakowalo to podmieniac.
Ja bym tego nie robil napewno.



greg

Post autor: greg » pn lut 06, 2006 18:56

No tak ale justka, napisała że ma z podusiami a chce kupić drugiego - i wtedy przełożyć - skoro tak to będzie miała dwa w garażu...

[ Dodano: Pon Lut 06, 2006 6:01 pm ]
a co do bezsensowności - wielu z nas zamiast sprzedać to co ma dokłada dodatki typu elektryka klima webast - zamiast kupić takiz wyposażeniem - podejrzewam że w podobnych pieniądzach. Ja miałem gołego golfa a dzisiaj byłby GL i w czem problem - mam kaprys wsadzić wsadzam i nie przejmuje się tym ze ktoś mówi że to bez sensu. Zamiast wydawać na papierosy czy wódę wkłądam dodatki do auta - kazdy ma jakiegoś bzika.. Ważne żeby to nie utrudniało zycia innym.



Awatar użytkownika
andrus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: andrus » pn lut 06, 2006 19:41

Dobrze zalozenie poduszki po wystrzeleniu to jedno a zalozenie od tak sobie to inna sprawa...nie mylcie pojec.Ja mysle ze kombinowac nie ma co.To nie tylko to ze sobie dobry mechanik przelozy po godzinach ale taka poduszka moze Ci zaszkodzic a nie pomoc i nie chodzi tu ze wystrzeli jak wlaczysz ogrzewanie...

pozdrawiam



greg

Post autor: greg » pn lut 06, 2006 22:36

nie przesadzaj wersja bez a z poduszka rózni się tylko włąśnie instalacja + poduszkami i napinaczami - więc niby co się zmieni?

[ Dodano: Pon Lut 06, 2006 9:38 pm ]
to tak jakbyś mówił żeby nie wkładała przekładnikierowniczej ze wspomą jak nie ma wspomy - bo jej w pewnym momencie może nie zakręcić



justka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 06, 2006 16:28
Lokalizacja: Sopot

Post autor: justka » pn lut 06, 2006 23:27

[quote="greg"]No tak ale justka, napisała że ma z podusiami a chce kupić drugiego - i wtedy przełożyć - skoro tak to będzie miała dwa w garażu...

rzeczywiście przez kilka dni mialabym oba samochody


Rozejrzę się jeszcze za wersją z poduszkami. Zapytam też w volkswagenie co sądzą na ten temat.
póki co dzięki za pomoc
:bajer:



Awatar użytkownika
VAUER6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 19:53
Lokalizacja: SZCZECIN

Post autor: VAUER6 » wt lut 07, 2006 10:44

paolo pisze:
greg pisze:zastanawiam się czy wiecie o czym mówicie - da się i niech nikt nie gada że potem strzeli - przekładasz wiązkę czujnik napinacze z pasami i poduszki. Co ma strzelić? Chyba że jakiś palant to będzie robił i mu w łapkach strzeli. Co wy gadacie - przecież to się montowało jako dodatek - żadne dodatkowe wzmocnienia nie idą. A to co jak kupicie auto po wypadku albo was ktoś klepnie i podusie wyjda to co auto na złom czy zaślepki montujecie?? Jesli więc bardzo tego chcesz da sie - dobry mechanik i ci przełoży - w ostateczności - dogadaj się z którymś z serwisantów i ci po godzinach zamontuje. Wg mni ok 4 godzin mu to zajmie.

[ Dodano: Pon Lut 06, 2006 5:15 pm ]
andrus pisze:tu nie chodzi tylko o eletronike
a nie boisz się kupic używane auto - skąd wiesz że nie jest po strzale i poduszki nie zamontowano w stodole?
zgadzam sie ale nie w 100%, po dzwonie wymieniasz poduchy, pasy, naprawiasz sterownik i kasujesz blad....i reszta zostaje.
Dla mnie jest to nie oplacalne i bezsensowne :) Nie wiadomo wogole czy te poduchy jeszcze sa sprawne produceni kiedys w instrukcji pisali ze trzeba wymieniac na nowe po 10 latach.
Jesli juz tego sie podjac to musisz miec 2 samochody w jednym garazu i czego bedzie brakowalo to podmieniac.
Ja bym tego nie robil napewno.
Dokladnie Panowie-takie bzdury jak wzmocnienia i dziwne wystrzaly to wymysla tylko ten co nie ma pojecia otym. :jezor:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 263 gości