Nierówna praca 1.8

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Dej-vit
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob lut 04, 2006 12:23
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Nierówna praca 1.8

Post autor: Dej-vit » sob lut 04, 2006 12:53

Mianowicie mam mały problem gdy silnik się rozgrzej to na biegu jałowym falują obroty wymieniłem swiece kable cewke zapłon był także regulowany więc nie wiem co jest grane no i trochę szarpię podczas przyśpiesznia????? :grin: :okej:



Awatar użytkownika
andrus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: andrus » sob lut 04, 2006 12:55

moze silniczek krokowy :D jak jest zimny to chodzi na ssaniu i pracuje rowno jak sie nagrzeje ssanie sie wylacza i zaczyna falowac :D

pozdro :okej:



Awatar użytkownika
Dej-vit
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob lut 04, 2006 12:23
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Post autor: Dej-vit » sob lut 04, 2006 12:58

jak jest zimny to wszystko gra dopiero jak sie rozgrzeje to pojwiaja sie problemy



Awatar użytkownika
andrus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: andrus » sob lut 04, 2006 13:02

no dokladnie jak jest zimny to chodzi na ssaniu dopoki nie bedzie mial okreslonej min. temp. jak sie juz rozgrzeje to komputer wylacza ssanie sa wolne obroty i silniczek krokowy nimi steruje :D



Rudy83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn lis 21, 2005 17:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rudy83 » sob lut 04, 2006 17:31

witam ja miałem podobne obiawy i unie wystarczyło docisnąć wtyczke od bezpieczników bo nie łączyła iniechodził czujnik podcisnienia obroty falowały i przy przyspieszniu przerywał silnik tak jak by sie dławił spróbuj ,ten czujnik znajduje sie za wtryskiem odłącz lostke i podłacz zwykła żaróweczke pod wtyczke jka sie zapali to znaczy ze to nie czyjnik podcisnienia i zostaje krokowiec pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 259 gości