uciekajacy płyn chłodzący

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

HAWK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 02, 2006 19:19
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Kontakt:

uciekajacy płyn chłodzący

Post autor: HAWK » pt lut 03, 2006 20:20

mam problem z prawej strony silnika jeśli stoimy przed autem z przodu wychodzi przewód z płynem chłodzacym czarny gómowy który jest podłączony przez redukcję niby plastikową ta własnie redukcja przepuszcza mi płyn poprostu jakby sie robi plastyczna pod wpływem temperatury tak myśle czy to jest normalne bo to juz miałem wymieniane bo wcześniejsz pękła i też była nieszczelna jednak z tą nową się dzije podobnie wpadłem na pomysł że sobie wytocza tą część czyli (nazwana wczesnie redukcje ) moze ktoś zna przyczynę a może to normalne tylko nie co 2 miesiące !! wcześniej badałem sprawę bo nic nie było widac z kąd to sie sączy a silnik mokry wyglądało jakby z pod uszczelki pod główicą!i miałem pietra teraz to wykryłem tylko jak często to wymieniać będe !! wpadłem na pomysł wytoczenia takiej części ze stali jakiejs kwasówki, miedzi czy aluminium czy to dobry pomysł ktos juz miał taki problem ???
POMOCY!!!!!!!!! pozdrawiam



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » pt lut 03, 2006 20:26

Pojedż do ASO i kup ORYGINALNĄ tą część i napewno będzie dobrze i po kłopocie.



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » pt lut 03, 2006 20:30

Tomasz Żaguń pisze:Pojedż do ASO i kup ORYGINALNĄ tą część i napewno będzie dobrze i po kłopocie.
i kupę pieniedzy wydasz, jeżeli masz możliwość wytoczenia sobie takiej redukcji to to jest dobrzy pomysł, naskepiej jak masz kwasówkę to z niej wytocz


:-k ...

Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » sob lut 04, 2006 02:04

A nie lepsiej kupić nowy króciec z oringiem za 12 zł,dobrze oczyścić głowicę i na kapke silikonu technicoll?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 332 gości