Golf 1.9 sdi dymi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

samsu7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 02, 2006 10:07
Lokalizacja: wielkopolska

Golf 1.9 sdi dymi

Post autor: samsu7 » czw lut 02, 2006 11:20

Kupiłem rok temu Golfa 1.9SDI zrobiłem na nim jakieś 20tys.km - mało jeżdże. Samochód jest powypadkowy i jakiś czas leżał na dachu. Po naprawie blachy wszystko chodziło. Tej zimy nagle zaczął na zimno strasznie dymić było czuć olej. Oddałem do naprawy i stwierdzili wżer na cylindrze. Planowali, wymienili tłoki, panewki i kupę innych rzeczy. Oddali i stwierdzili, że jest ok. Dziś rano przy odpalileniu zobaczyłem chmurkę niebieskiego dymu, który po sekundzie ustał. Co może być przyczyną? Czy mam mieć pretensje do warsztatu?



Awatar użytkownika
TaOa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: wt sie 09, 2005 23:41
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: TaOa » czw lut 02, 2006 13:34

samsu7, niebieski dymek = remoncik silniku, przynajmneij tak jakos kojarze z forum :P poszukaj w szukajce na pewno znajdziesz bo juz bylo o tym nie raz



wara99

Post autor: wara99 » czw lut 02, 2006 14:16

a glowice tez robili ?? bo to mogą byc uszczelniacze ! a jezeli mam byc szczery to mi tez przy porannym odpaleniu dymka puszcza ale to maly szczegul :grin:



Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Arcturus » czw lut 02, 2006 14:22

Pewno którys uszczelniacz na zaworze popuszcza jak oczywiscie dym jest niebieski a jak kopci na czarno to pewnie wtryski! Podaj wiecej szczegółów!
pozdro!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości