Co sadzicie o TDI 4motion? Jakie ceny czesci itd

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

phoenixgold
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr gru 28, 2005 12:50
Lokalizacja: sosnowiec

Co sadzicie o TDI 4motion? Jakie ceny czesci itd

Post autor: phoenixgold » śr lut 01, 2006 22:29

witam czy ktos z was ma golfa IV motion , jesli tak to czy jest duza roznica w cenach podzespolow, jak wrazenia z jazdy tym cackiem w porownaniu z wersja bez motion dzieki pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pt paź 12, 2007 23:16 przez phoenixgold, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » śr lut 01, 2006 23:11

No ciężko bedzie kogoś znaleść z 4 Motion. Jak narazie to nawet mało jest samych MkIV. Ale może ktoś się znajdzie. Sam jestem ciekaw jakie są wrażenia z jazdy takim cudem.


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

Awatar użytkownika
ksionc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: wt paź 04, 2005 13:45
Lokalizacja: Białystok,Bielsk Podlaski
Kontakt:

Post autor: ksionc » śr lut 01, 2006 23:19

ze znalezieniem "gołego" mk4 nie ma wiekszych problemow, do tej pory widzialem same passki 4 motion. ostatnio "przesladuje" mnie passek b6 tdi (di czerwone) 4 motion :grin:


Mody mode on in one point najn ti di aj endzajn

phoenixgold
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr gru 28, 2005 12:50
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: phoenixgold » czw lut 02, 2006 00:22

no wlasnie znalazlem 30 tys cena 100tys przejechane podobno niby tez bezwypadkowy heh ale wiemy jak to jest, no i niby bezwypadkowy heh tdi 6 biegow skrzynia esp i *#cenzura#* bez klimy tylko chcialem sie dowiedziec jak czesci bo slyszalem ze sporo sie roznia cena od nie motion heh jak ktos ma o tym pojecie niech pisze dzieki



Awatar użytkownika
Bomblo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: sob sty 06, 2007 12:11
Lokalizacja: Morąg/Radom
Kontakt:

Post autor: Bomblo » pt paź 12, 2007 23:12

witam. jestem szczęśliwym posiadaczem MK IV z 2001r 1,9TDI 4MOTION 130PS skrzynia 6 biegowa. oczywiście jazda tą bryczką to bajka. auto jedzie po drodze jak przyklejone. oczywiście pali o ok. 0,5 litra ropki więcej. jeżeli możesz kupić takiego rodzynka to gorąco polecam.



Tulipan_v6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn paź 15, 2007 13:08
Lokalizacja: Międzyzdroje
Kontakt:

Post autor: Tulipan_v6 » pn paź 15, 2007 14:05

JA też mam przyjemnośc latac golfem IV tylko że nie Tdi tylko V6 4motion i co moge powiedziec że jest rewelacja miaem już kilka samochodów zaczynajac od golfa 3 Vr6 kącząc na audi a8 4,2 quattro i moge szczerze powiedzieć że jeżeli chodzi o samo zawieszenie autko sie trzyma prawie jak na GWIncie (sportowe zawieszenie) W golfie 3 :] polecam szczerze ogolnie rewelka !!!



szagibe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt paź 16, 2007 20:03
Lokalizacja: Garwolin

Post autor: szagibe » wt paź 16, 2007 21:12

Witam serdecznie, właśnie dokonałem zakupu Golfa IV TDI 115 KM 4motion. Listopad 2000 rok przebieg 128000 km, srebrny, 5 drzwi, felgi 16 cali, kubełki z podłokietnikiem i regulacją wysokości foteli, trójramienna kierownica, 4 poduszki, 6 biegów, komputer, klimatronik, oryginalne radio ze zmieniarką na 6 CD, 4 x el. szyby , el. lusterka. Lekko uszkodzony lewy przedni narożnik (koszt robocizny wyceniony na 800 zł z malowaniem czarnych elementów w zderzakach) wszystkie części dokupiłem w kolorze (nie będzie ruletki z dobieraniem lakieru). Z olejami rozrządem, rejestracją lekko wyrobię się w 29000 zł, nie mało ale jak zobaczyłem (jeździłem po auto z qmplami do Belgji) co kupują na handel .... :hehe: .... to ja już wolę dopłacić i mieć spokojny sen. Mam nadzieję, że będę zadowolony.



Awatar użytkownika
TURBO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 07:12
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: TURBO » wt paź 16, 2007 21:26

szagibe pisze:...Z olejami rozrządem, rejestracją lekko wyrobię się w 29000 zł, nie mało ale jak zobaczyłem (jeździłem po auto z qmplami do Belgji) co kupują na handel .... :hehe: .... to ja już wolę dopłacić i mieć spokojny sen.
Spokojny sen kolego to sie ma jak jestes pierwszym wlascicielem samochodu, sam nim jezdziles. Tutaj wiesz (wszyscy na forum rowniez) co to masz w srodku, i ze ostatni raz byl uderzony z przodu, a co sie dzialo przez siedem poprzednich lat?



Awatar użytkownika
Drogojad
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 204
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 21:24
Lokalizacja: Kryg
Kontakt:

Post autor: Drogojad » wt paź 16, 2007 21:49

TURBO pisze:Spokojny sen kolego to sie ma jak jestes pierwszym wlascicielem samochodu, sam nim jezdziles. Tutaj wiesz (wszyscy na forum rowniez) co to masz w srodku, i ze ostatni raz byl uderzony z przodu, a co sie dzialo przez siedem poprzednich lat?
"jak nie zostawia 4 śladów" a na diagnostyce jest ok i wymienisz co trzeba to mozesz być spokojny pojeździsz jeszcze, jezeli powypadek dobrze naprawiony to nie ma się co przejmować
wiadomo czasami się puje cos tam ale to jest auto pewne rzeczy się zuzywają
(pozdro dla wszystkich z prudnika :bajer: co rozbili skarbonke audi a 8 )



szagibe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt paź 16, 2007 20:03
Lokalizacja: Garwolin

Post autor: szagibe » śr paź 17, 2007 18:17

Coś w tym panowie jest. Na drzwiach prawej strony widać dwa ślady po parkingowym otwieraniu drzwi ale nie mam zamiaru tego robić. W środku w porównaniu do większości Golfów rewelacja, nie jest poniszczony. Nie ma kontroli trakcji ale mam nadzieję, że 4x4 i tak sobie jakoś poradzi. Myślę, że w połowie listopada wyjadę (terminy u blacharza) wtedy wstawię jakieś foto i lekki opis wrażeń z jazdy. Pozdrawiam.



Kenny06
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 18, 2007 07:49
Lokalizacja: Żory

Post autor: Kenny06 » czw paź 18, 2007 09:13

Witam
Ja posiadam Golfa 4 V5 4 motion i moge powiedziec ze zakręty stały sie przyjemniejsze autko lepi sie do drogi i mozna sobie naprawde pozwolic na szybsza jazdę niz przy napędzię na jedną oś.


Najlepsze brzmienie - SILNIK V5 :))

Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » czw paź 18, 2007 09:33

a bylo 4 mation w mk4 1.8T ?
bo v5 4motki widzialem



larix
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn lip 09, 2007 14:04
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: larix » wt paź 30, 2007 10:04

Czy w 4motion esp to standard czy może chodzić bez tego wynalazku??



Wiesiek74
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: czw kwie 12, 2007 23:27
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Wiesiek74 » ndz lis 25, 2007 12:43

Witam wszystkich!!! :pub:
Jestem od roku posiadaczem 4motion, auto jest super ale od kilku tygodni szukan tulejki do tylnego zawieszenia problem w tym że VW Polska nie ma takiej części jala jest w moim aucie , a częsc jest orginalna ze znaczkiem VW. jest to tulejka wachliwa łączaca drążek z piastą, VW twierdzi żę w tym miejscu ma być zwykła tulejka gum-met i taką ma w sprzedarzy.
Jeśli ktoś z was ma możliwość sprawdzenia jakaą ma zamontowaną tę tulejkę , to proszę o kontakt na tym forum lub tel 0696775131
Pozdrawiam
Wiesiek Obrazek
ps
guma na tej tulejce jest miękka bo jest to tylko osłona, a w tej dostępnej w VW jest wszystko sztywne



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 250 gości