nie działają neony;/

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Siekiera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 19:16
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

nie działają neony;/

Post autor: Siekiera » wt sty 31, 2006 23:25

witam prosze pomóżcie mi...kupiłem neony...podłaczylem pod akumulator i nei działaja;/ jedyne co świeci to kontrolki od tego jak to powinno swiecic...wsyztsko podłaczyłem niby wg.schematu i co s jest nie tak...jedyne co to tak jak wspomnialme kontrolki swieca a neony nie...wie ktoś co mzoe byc??prosze o szybkie odpowiedzi bo zalezy mi na czasie...z góry dziekuje


VW Golf MkII
,,Life to ride"

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » wt sty 31, 2006 23:41

Siekiera pisze:witam prosze pomóżcie mi...kupiłem neony...podłaczylem pod akumulator i nei działaja;/ jedyne co świeci to kontrolki od tego jak to powinno swiecic...wsyztsko podłaczyłem niby wg.schematu i co s jest nie tak...jedyne co to tak jak wspomnialme kontrolki swieca a neony nie...wie ktoś co mzoe byc??prosze o szybkie odpowiedzi bo zalezy mi na czasie...z góry dziekuje
zapodaj jakieś foty schematu i tych naonów


:-k ...

Awatar użytkownika
metju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 368
Rejestracja: czw mar 24, 2005 10:49
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: metju » śr lut 01, 2006 00:18

Sprawdzać, sprawdzać i jeszcze raz sprawdzać. Czy wszystkie połączenia dobre, czy plus tam gdzie trzeba i minus, czy napięcie dochodzi jak należy. Czy wogóle same neony są sprawne?


ex BvLin3K
Obrazek

Awatar użytkownika
Siekiera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 19:16
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: Siekiera » śr lut 01, 2006 08:32

niby neony tez sa sprawne,a cos słyszałem ze z biegunami moze inaczej podłączyc...ale tez nie wiem jak t o zrobic...dla mnie elektronika to czarna magia...ale skoro podlaczyłem i ta częśc od sterowania zapala sie tzn.świeca sie diody małe czerwone i pokazuja jak powinny świecic neony....to juz nie wiem...

[ Dodano: Sro Lut 01, 2006 7:56 am ]
no i własnie najgorsze jest to ze część sterująca świeci się a neony nie...a ja jestem zeilonu z elektroniki...a schemat podłaczenia opsize tak:neony są połączone ze soba,neon przód,neon bok prawy,neon tył,neon bok lewy-przewód pudełko z kontrolkami i właczaniem/wyłączaniem...nastepnie od tego 3 kabelki.dwa czerwony (+) i czarny (-) do akumulatora i żółty który łączy się dalej z czujnikiem od pilota.Z czujnika tez wychodzi jeszcze czerwony (+) i czarny (-) które tez trzeba podłączyc pod akumulator.tak podłączyłem i świeci tylko ta częśc z kontrolkami..i poakzuje tez jak powinny świecic w danym momencie neony(czy powinni migac,czy na stałe świecić itd...) wię ktoś co trzeba zrobic??jesli coś nie jasne to jeszcze raz wytłuamcze,albo prosze o kontakt na gg-2562756


VW Golf MkII
,,Life to ride"

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » śr lut 01, 2006 10:05

Siekiera pisze:wię ktoś co trzeba zrobic??
jeżeli wszystko podłączyłeś tak jak instrukcja montażu podaje, to najprawdopodobne że są zepsute, proponuję udać się do sklepu i wymienić


:-k ...

Awatar użytkownika
Siekiera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 19:16
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: Siekiera » śr lut 01, 2006 14:27

juz wsyztsko dziąła,dzieki pa


VW Golf MkII
,,Life to ride"

Awatar użytkownika
metju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 368
Rejestracja: czw mar 24, 2005 10:49
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: metju » śr lut 01, 2006 14:44

Siekiera pisze:juz wsyztsko dziąła,dzieki pa
No to lux! :) Napisz co było, może innym się przyda. :pub:


ex BvLin3K
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 381 gości