światła

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

blook

światła

Post autor: blook » pn sty 30, 2006 20:21

No to mam problem :( Chodzi o światła w mkIII . Nie wiem co może być grane. Chodzi o przełącznik świateł konkretnie. Jeśli są włączone światła postojowe wszystko chodzi tak jak powinno, dmuchawa, wycieraczki itp. Problem natomiast sie pojawia gdy chce włączyc światła długie. Wówczas wszystko siada. Nie chodzi dmuchawa, światła działac też nie chcą, wycieraczki niedziałają. Przy włączeniu świateł mijania natomiast znów wszystko zaczyna działać. Zgłupiałem już całkiem. Wszystkie bezpieczniki sprawdziłem. W czym może być problem?? Może być to wina przełącznika?? Prosze o rady :)

Pozdrawiam



MistiqChild
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: pt cze 17, 2005 03:23
Lokalizacja: Wawa

Post autor: MistiqChild » pn sty 30, 2006 22:49

A może gdzieś zwarcie na więzce z kabelkami a nie na samym przełaczniku?



Awatar użytkownika
vorlog
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 300
Rejestracja: czw sty 27, 2005 00:17
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: vorlog » pn sty 30, 2006 23:09

Słabo znam MK III, ale czy przypadkiem nie masz luźnej (wypalonej?) wtyczki na złączu kostki stacyjki? Poruszenie wajchy świateł może powodować przesuwanie wiązek kabli na kolumnie kierowniczej i ....
V.


Golf i Kałasznikow powstały na bazie tej samej filozofii-prostota, niezawodność i swoista elegancja...

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » wt sty 31, 2006 00:07

blook pisze:No to mam problem Chodzi o światła w mkIII . Nie wiem co może być grane. Chodzi o przełącznik świateł konkretnie. Jeśli są włączone światła postojowe wszystko chodzi tak jak powinno, dmuchawa, wycieraczki itp. Problem natomiast sie pojawia gdy chce włączyc światła długie. Wówczas wszystko siada. Nie chodzi dmuchawa, światła działac też nie chcą, wycieraczki niedziałają. Przy włączeniu świateł mijania natomiast znów wszystko zaczyna działać. Zgłupiałem już całkiem. Wszystkie bezpieczniki sprawdziłem. W czym może być problem?? Może być to wina przełącznika?? Prosze o rady
To jest dziwne, moj kumpel ma podobna akcje.
Bez zaplonu mrugnie dlugimi 1, 2, 3 i przytrzyma to wlacza mu sie dmuchawa :shock:


[img]http://img413.imageshack.us/img413/3990/naklejkalogopodpistt1.jpg[/img] Bye, bye Mk3...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 358 gości