JAKI AKUMULATOR

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mordehaj

JAKI AKUMULATOR

Post autor: mordehaj » pn sty 30, 2006 17:26

Witam, jestem nowy na forum, i nie mam trochę czasu na przejżenie wszystkich tematów. mój problem to zakup akumulatora , niestety nie wiem jaki mam kupić . posiadam mk3 1.8 GT '92 z silnikiem ABS mam już kilka wersji i sam nie wiem która jest najlepsza. BOSCH SILWER 45Ah 420A ze strony firmowej Bosch wydaje mi się za słaby, może 60Ah ,a z firmy VARTA co mogę dobrać.pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony pn sty 30, 2006 18:29 przez mordehaj, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Groszek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: wt sie 17, 2004 13:06
Lokalizacja: Poznań

Re: AKUMULATOR

Post autor: Groszek » pn sty 30, 2006 17:47

mordehaj pisze:Witam, jestem nowy na forum, i nie mam trochę czasu na przejżenie wszystkich tematów. mój problem to zakup akumulatora , niestety nie wiem jaki mam kupić . posiadam mk3 1.8 GT '92 z silnikiem ABS mam już kilka wersji i sam nie wiem która jest najlepsza. BOSCH SILWER 45Ah 420A ze strony firmowej Bosch wydaje mi się za słaby, może 60Ah ,a z firmy VARTA co mogę dobrać.pozdrawiam.

Mineło już 20 min. przez ten czas powinienes już coś na ten temat poszukać bo temat już jest nudny.



mordehaj

Post autor: mordehaj » pn sty 30, 2006 18:16

Dzięki kolego naprawdę jesteś pomocny , mam nadzieję że mało jest takich co tak pomagają, mimo to pozdrawiam cię .



Awatar użytkownika
GTomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: wt cze 14, 2005 21:54
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: GTomek » pn sty 30, 2006 18:42

mordehaj pisze:Dzięki kolego naprawdę jesteś pomocny , mam nadzieję że mało jest takich co tak pomagają, mimo to pozdrawiam cię
jest tu nie jeden co tak pomaga bo na leniuchów tak reagujemy co nie chce im sie szukać tylko w kółko walą ten sam temat który był przewałkowany nie raz na tym forum

ale pomogę ostatni raz i powiem ci że jeżeli masz wybierać jeden z dwóch który podałeś polecam BOSCH SILVER jest lepszy na mrozy

następnym razem kolego skorzystaj wpierw z opcji szukaj zanim zacznieś C.D tematu który jest już u nas


[url=http://www.userbars.com/][img]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/7/vw.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Arcturus » pn sty 30, 2006 19:33

Witam na forum!
Jak przedmówca BOSCH Silver ale wziąłbym taki o wiekszej pojemnosci min 55Ah a jak szkoda kasy to VARTA, CENTRA FUTURA albo EXIDE
A nastepnym raze pierwsze opcja "szukaj"
Pozdrawiam!



mordehaj

Post autor: mordehaj » pn sty 30, 2006 20:32

DZIĘKI, ZA PODPOWIEDŹ JAK WCZEŚNIEJ WSPOMNIAŁEM JESTEM NOWY I SIĘ DOPIERO UCZĘ .POZDRAWIAM.



borys1966
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: wt sty 10, 2006 16:45
Lokalizacja: małopolska

Post autor: borys1966 » pn sty 30, 2006 20:57

A ja mam Banner made in Austria. To już jest mój drugi taki akumulator i jestem bardzo zadowolony.



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » pn sty 30, 2006 21:49

60 Ah to już straszne maksimum co możesz wlożyć. Tak jak pisł kolega - 55 Ah w zupełności starczy.


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 253 gości