Czemu przestała działać wycieraczka tylnia? MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Michnik
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 623
Rejestracja: śr paź 20, 2004 20:46
Lokalizacja: Skarżysko
Auto: Golf IV TDI
Silnik: ARL

Czemu przestała działać wycieraczka tylnia? MK3

Post autor: Michnik » czw sty 26, 2006 00:49

No własnie wczoraj jeszcze działała a dzisiaj nic. Tzn jak włączam to słychać jak przekażnik się załącza co jakiś czas(woda też leci), a wycieraczka ani drgnie. Co może być przyczyną? Jest jakiś bezpiecznik od tego czy coś w tylniej klapie?



pduren
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: czw paź 21, 2004 20:39
Lokalizacja: WGM

Post autor: pduren » czw sty 26, 2006 01:00

to cos w klapie a moze jak przymarzla to ja wlaczyles i sie skopcil silniczek bo jesli przekaznik dziala to znaczy, ze wysyla do niej prad.... sprawdz masy w klapie, bagazniku, przejscie z karoserji w klape(u mnie kiedys sie kabel przerwal) albo sprawdz kontrolka czy jest + i -



Awatar użytkownika
Bondas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 842
Rejestracja: pt gru 30, 2005 16:52
Lokalizacja: okolice warszawy

Post autor: Bondas » czw sty 26, 2006 01:53

sprawdz bezpiecznik potem w klapie na kostce czy dochodzi prad

jak tak to pewnie spalil sie silniczek



Rafał29
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt sty 10, 2006 23:40
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Rafał29 » czw sty 26, 2006 08:26

Witaj
możliwe że na połączeniu klapa reszta karoserii powstała dziura na kablu mógł się poprostu uszkodzić ze starości sprawdź czy do kostki do silnika dochodzi prąd jeśli nie to masz przyczynę
pozdro



Awatar użytkownika
Pabloss
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: sob lut 05, 2005 22:08
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: Pabloss » czw sty 26, 2006 09:26

A u mnie jest tak ze czasem sie zacina !!!!! robi na przykład 1/2 zakresu czyli idzi w lewo i nie waraca z powrotem na swoje miejsce tylki zatrzymuje sie i jak przekaźnik znowu za chwilkę zadziałe to wtedy rusza. Ale jak potrzyman i sie troche ze spryskiwaczem rozchula to juz chodzi normalnie wiec o co chodzi ?????? Wydaje mie sie ze sie to troche gdzie przyciera lub cos z przekaźnikiem. Moze ty masz to samo ???????



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » czw sty 26, 2006 09:48

Najpierw sprawdź czy masz prąd przy silniczku, juak jest to silniczek padł, bo był pewnie przymarznięty.



Chomik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: sob cze 25, 2005 17:37
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Chomik » czw sty 26, 2006 10:30

Pabloss pisze:A u mnie jest tak ze czasem sie zacina !!!!! robi na przykład 1/2 zakresu czyli idzi w lewo i nie waraca z powrotem na swoje miejsce tylki zatrzymuje sie i jak przekaźnik znowu za chwilkę zadziałe to wtedy rusza. Ale jak potrzyman i sie troche ze spryskiwaczem rozchula to juz chodzi normalnie wiec o co chodzi ?????? Wydaje mie sie ze sie to troche gdzie przyciera lub cos z przekaźnikiem. Moze ty masz to samo ???????
Miałem podobnie w swoim przypadku - poprostu zużyły mi się tryby w wycieraczce i dlatego mi nie powracała. Ale u mnie było słychać że silniczek pracuje a wycieraczka nie chodzi.



Michnik
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 623
Rejestracja: śr paź 20, 2004 20:46
Lokalizacja: Skarżysko
Auto: Golf IV TDI
Silnik: ARL

Post autor: Michnik » czw sty 26, 2006 19:34

Śmieszne, ale dzisiaj zaczeła działać jak samochód w słońcu postawiłem.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 270 gości