Sportowe sprezyny do mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

puzon_21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 16:58
Lokalizacja: Hadykówka
Kontakt:

Sportowe sprezyny do mk2

Post autor: puzon_21 » śr sty 25, 2006 13:12

Witam pisze z takim zapytaniem. Mam golfa II saryjniak ale zabieram sie do pracy nad jego zmianami. I stad to pytanie: Kolega ma do sprzedania sprezyny od golfa II GTI 16V. Sa troche nizsze i twardsze, a co najwazniejsze sprzeda komplet za jakies 70 zł. Czy takie sprezyny moge załozyc do golfa 1.6. Czy musze zmieniac przy tym amortyzatory? O ile mniej wiecej cm moze spasc auto? Z góry dzieki za jakiekolwiek sugestie Pozdrawiam



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » śr sty 25, 2006 13:41

wszystko zalezy ile ten zawias ma mm obnizenia. U ciebie bedzie podobnie siedział jak u kumpla. Ja bym za 70 zł brał :hmm: Co do tego czy bedzie pasował niech sie wypowiedza własciciele mk2, chociaż mysle ze problemow nie bedzie



Awatar użytkownika
XenO
Forum Master
Forum Master
Posty: 1095
Rejestracja: czw mar 03, 2005 19:39
Lokalizacja: Człuchów
Kontakt:

Post autor: XenO » śr sty 25, 2006 13:52

Za taka kase warto tylko dobrze by bylo gdyby kumpel ci powiedzial i ile obnizaja te sprezyny a jak nie wie to popatrz jak jego auto stoi wysoko a napewno podobnie bedzie u Ciebie :bigok:


Mk4 GTI 1.8 T
Mój VW -- viewtopic.php?f=160&t=221264
Moje aukcje - zobacz warto !!!
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1959642" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/Tamj/" onclick="window.open(this.href);return false;

kwiatekt11
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: ndz mar 20, 2005 19:58
Lokalizacja: Lubaczów

Post autor: kwiatekt11 » śr sty 25, 2006 15:35

ku_bi pisze:wszystko zalezy ile ten zawias ma mm obnizenia. U ciebie bedzie podobnie siedział jak u kumpla. Ja bym za 70 zł brał :hmm: Co do tego czy bedzie pasował niech sie wypowiedza własciciele mk2, chociaż mysle ze problemow nie bedzie
nie bedzie stał podobnie!! bedzie stał tak samo jak stoi teraz na Twoim zawiasie tylko bedzie twardszy. silnik 16 zaworowy jest sporo ciezszy od 1.6



Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » śr sty 25, 2006 15:39

to są sprężyny oryginalne od gti 16v czy jakieś sportowe ?


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » śr sty 25, 2006 15:45

kwiatekt11 pisze:
ku_bi pisze:wszystko zalezy ile ten zawias ma mm obnizenia. U ciebie bedzie podobnie siedział jak u kumpla. Ja bym za 70 zł brał :hmm: Co do tego czy bedzie pasował niech sie wypowiedza własciciele mk2, chociaż mysle ze problemow nie bedzie
nie bedzie stał podobnie!! bedzie stał tak samo jak stoi teraz na Twoim zawiasie tylko bedzie twardszy. silnik 16 zaworowy jest sporo ciezszy od 1.6
wiem, że jest ciezszy... ale i tak nie bedzie stał jak jest w seri.....



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 497 gości