VW passat mam problem z automatyczna skrzynią co robic !!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MARTINEZ1027
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: pt lut 06, 2009 22:46
Lokalizacja: podkarpacie

VW passat mam problem z automatyczna skrzynią co robic !!!

Post autor: MARTINEZ1027 » czw lip 22, 2010 00:00

Witam!
wiem ze to nie jest forum dla Passatów ale nie wiem gdzie sie zwrócic o pomoc i porady, wiec bede wdzięczny jak ktos mi odpisze i doradzi w tym temacie ..a wiec moze opisze w czym jest problem ...
Pierwsza wymiana oleju w skrzyni po 127000 km

wsteczny troche slizga od przebiegu jakies 120000 jlepiej działa jak olej jest zimny a jak sie zagrzeje to mocniej slizga obecny przebieg 154000
[ od niedawna jak sie duzo naprawde duzo w korkach postoi to przy przelaczaniu z N na D szarpnie autem do przodu tak jakby szybko sprzeglo puścić i wcisnac spowrotem
jak ostygnie to jest ok.
jeżdżąc po trasie nic sie zlego raczej nie dzieje,
najlepiej chodzi jak jest zimny plynnie i łagodnie ,super , a jak sie zagrzeje to troche szarpie np. po wyjechaniu z zakretu dam gazu to czuc takie udezenie lekkie.
Co o tym sądzicie ??? pozdrawiam



evil666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 22:57
Lokalizacja: Racibórz/Opole

Post autor: evil666 » czw lip 22, 2010 08:51

zły płyn jest w skrzyni, wymień go na ori najlepiej kup go w ASO



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » czw lip 22, 2010 08:58

MARTINEZ1027 pisze:Pierwsza wymiana oleju w skrzyni po 127000 km
Zupełnie pierwsza?

Nie znam przebiegów między serwisami tej skrzyni ale zazwyczaj jest to 30-60 tys. km.

Możesz rzeczywiście spróbować wymienić olej ale czy top coś da trudno powiedzieć. W sumie i tak powoli jest jego czas na wymianę. Zawsze to tańsze niż naprawa.

Musiałbyś przeprowadzić diagnostykę skrzyni w serwisie skrzyń (nie ASO), najlepiej jak najlepszym.
Wyciągnij bagnet - jesli go masz i zobacz kolor oleju, powąchaj go czy nie zalatuje spalenizną.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 313 gości