Golf MK3 problem z czujnikiem oleju

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

luki1304
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn maja 10, 2010 09:55
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Golf MK3 problem z czujnikiem oleju

Post autor: luki1304 » ndz lip 18, 2010 12:52

Witam , ostatnio przed wyjazdem z domu sprawdziłem poziom oleju , było wszystko ok. Ale podczas podróży (przejechałem jakies 80 km) z prędkością tak 110-130 oczywiście nie cały czas ale średnio tak było , na dworzu było ponad 30 stopni gorąco i nagle podczas jazdy zaczęła mi wariować i pikać lampka od oleju, wiec się zatrzymałem bo nie wiedziałem co jest grane , wyłączyłem silnik i podniosłem maskę ale olej wydawał sie w normie , oczywiście nie było tak dokładnie widac bo był rozrzedzony i cieżko było zobaczyć. Więc gdzies po 3 minutach znowu odpaliłem i było wszystko ok i zrobiłem jeszcze w ten sam dzień jakieś 100 km i nic takiego sie nie powtórzyło... I dalej nić sie takiego nie powtarza, Możliwe że to było tylko tak jednorazowo? Czym to mogło być spowodowane?? Dodam ze w ubiegłoroczne wakacje robiłem jednorazowo wiecej kilometrów niż ostatnio tez przy upałach i nic sie nie działo...



Awatar użytkownika
NIONIO
VW- LOVE
VW- LOVE
Posty: 342
Rejestracja: pn gru 17, 2007 00:48
Lokalizacja: zielona i ładna

Re: Golf MK3 problem z czujnikiem oleju

Post autor: NIONIO » ndz lip 18, 2010 13:24

hehe to sie nazywa choroba golfow 3 hehe. jak zaczyna juz pykac to za jakis czas czesciej zacznie . przewaznie jak olej osiagnie temperatura ponad 93stopnie wtedy jest zadki i pyka. powud to pompa olejowa juz pomalu wysiada i nie ma sily przy jakis tam obrotach podniesc cisnienia ale ja juz mam tak 2 lata i olewam to bo pzewaznie tak miedyz 2300-2400 zalancza sie wystarczy dodac gazu tak do 2700 i przestaje.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 298 gości