Kilka uciążliwych usterek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sebastian91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 07, 2010 13:05
Lokalizacja: Zambrów

Kilka uciążliwych usterek

Post autor: sebastian91 » śr lip 07, 2010 23:24

Witam ;) Otóż kupiłem ostatnio golfa mk3 1.8 90 KM w wersji według mnie bardzo bogatej lecz jednak mam kilka drobnostek którymi chcem się zająć by grało wszystko tak jak się należy. Najbardziej uciążliwą kwestią jest szyberdach.. otóż otwierać się otwiera ale nie zamyka. Jest to dach elektryczny. Kolejną sprawą jest wycieraczka z tyłu. nie chodzi ale podczas gdy ją włączam słyszę pracę silniczka. Mój golfik posiada podgrzewane siedzenia ale czasami nie działa fotel kierowcy i nie wiem co z nim jest sprawdzałem kable ale wszystko jest jak się należy. Mam jeszcze jedną drobnostkę chciałbym się pozbyć anteny dachowej. odkręcam górną część. lecz nie wiem co zrobić z dolną częścią przytwierdzoną do dachu. odkręciłęm śrubkę która znajdowała się w środku ale dana część dalej się mocno 3ma dachu. Czy możliwe jest że zostanie dziura po antenie? oraz czy wie ktoś jak się jej pozbyć? Sory jeżeli powtarzam tematy.. liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » czw lip 08, 2010 07:47

sebastian91 pisze:Czy możliwe jest że zostanie dziura po antenie? oraz czy wie ktoś jak się jej pozbyć?
dziura zostanie na 100%, po chcesz ją usuwać?
sebastian91 pisze:Mój golfik posiada podgrzewane siedzenia ale czasami nie działa fotel kierowcy i nie wiem co z nim jest sprawdzałem kable ale wszystko jest jak się należy
prawdopodobnie problem leży w samym fotelu a dokładniej w macie grzejnej



sebastian91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 07, 2010 13:05
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: sebastian91 » czw lip 08, 2010 22:22

chciałbym ją zdjąć ponieważ nie chlujnie wygląda dolna część anteny ponieważ nie ma uszczelki.. a co do fotela to sam już nie wiem raz działa raz nie . Mam jeszcze jedno pytanie.. trudna jest wymiana rygli ?



Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » czw lip 08, 2010 22:53

sebastian91 pisze:trudna jest wymiana rygli ?
tak bardzo skomplikowana, chwytasz za czupek i krecisz w lewo :bajer:



Awatar użytkownika
don vittorio
rock n roll
rock n roll
Posty: 248
Rejestracja: czw lut 04, 2010 20:23
Lokalizacja: kuj-pom

Post autor: don vittorio » pt lip 09, 2010 16:51

sebastian91 pisze:Najbardziej uciążliwą kwestią jest szyberdach.. otóż otwierać się otwiera ale nie zamyka.
Najbardziej częstą usterką szybra jest padnięta prowadnica, ale jeśli otwiera i nie zamyka stawiam na silniczek. ok 100pln

Tu ma być o wycieraczcw tylnej
Wymień ramię bo pewno wieloklin się wyrobił.
sebastian91 pisze:Mój golfik posiada podgrzewane siedzenia ale czasami nie działa fotel kierowcy
odp byPrzemo440,
sebastian91 pisze:Mam jeszcze jedną drobnostkę chciałbym się pozbyć anteny dachowej
Dziura zostanie. Taka antena jest przykręcana do dachu i odkręca się ją po zdjęciu podsufitki. Nie likwiduj tylko zmień na lepszą np : http://moto.allegro.pl/item1103858003_a ... niacz.html
:bigok: Powodzenia, właśnie ropoczynasz mody w Twoim Golfie.
Ostatnio zmieniony pt lip 09, 2010 16:53 przez don vittorio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp.

Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”

sebastian91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 07, 2010 13:05
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: sebastian91 » pt lip 09, 2010 23:19

Hehe co do rygli to tak sie pytam bo gdzieś w temacie znowu wyczytałem że są bardziej skomplikowane. NO nic muszę posiedzieć przy moim mk3 ... nie chcem go za bardzo tuningować ale dopracować owszem ;)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 383 gości