VW Polo 2001r

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

iron75
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw paź 30, 2008 20:30
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

VW Polo 2001r

Post autor: iron75 » ndz lip 04, 2010 17:59

Witam
Mógłby ktoś pomóc w sprawie klimy manualnej w VW Polo 2001r (okular).
Problem polega na tym, że po naprawie klimy i po przejechaniu około 700km, woda zamiast skraplać się pod autem, leci do środka nad nogami pasażera. Dajcie jakieś wskazówki, gdzie szukać, prawdopodobnie jest przytkany odpływ od skraplania wody, ale gdzie szukać?



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » ndz lip 04, 2010 18:54

to na pewno odpływ z klimy a nie płyn chłodniczy ? Sprawdzałeś czy poziom się nie obniżył ?



greg

Post autor: greg » ndz lip 04, 2010 19:45

iron75 pisze:Problem polega na tym, że po naprawie klimy i po przejechaniu około 700km, woda zamiast skraplać się pod autem, leci do środka nad nogami pasażera. Dajcie jakieś wskazówki, gdzie szukać, prawdopodobnie jest przytkany odpływ od skraplania wody, ale gdzie szukać?
na grodzi po stronie pasażera znajdziesz klapkę na samym dole grodzi - pod nią jest gumowa klapka z której wykapuje woda - weź jakiś kawałek drutu i zobacz czy sie czymś nie zatkało



iron75
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw paź 30, 2008 20:30
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: iron75 » wt lip 06, 2010 22:29

Odkręciłem osłonę, gdzie nad nią jest filtr (chyba to jest przeciwpyłkowy czy jakoś tam), nie znalazłem. Nie znalazłem żadnej gumowej klapki.



greg

Post autor: greg » śr lip 07, 2010 08:26

iron75 pisze:Odkręciłem osłonę, gdzie nad nią jest filtr (chyba to jest przeciwpyłkowy czy jakoś tam), nie znalazłem. Nie znalazłem żadnej gumowej klapki.
ty czytałes co napisałem
greg pisze:na samym dole grodzi



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 471 gości