VW Golf III 97r. 1,6 ben. Automat 98tys.km

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Pietrasx3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 02, 2010 08:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

VW Golf III 97r. 1,6 ben. Automat 98tys.km

Post autor: Pietrasx3 » pt lip 02, 2010 09:03

Witam
Mam Pytanie czy ktoś posiada takiego VW Golfa III 97r. 1,6 benzyna skrzynia Automat ! dla czego pytam bo chce załozyć GAZ i nie wiem jak to auto bedzie sie zachowywało na GAZie wiem jedno że dużo Pali Benzyny ! dla tego pomysł z Gazem też pytanie jaki ten GAZ nie chce inwestować w to autko nie wiadomo jakich pieniędzy chciałbym tanio jezdzić.


Witam Mam Pytanie czy ktoś ma Golfa III 1,6 benzyna skrzynia automat ? Pytam sie bo zastanawiam sie nad Gazem ? i nie wiem jak to auto sie zachowuje na Gazie wiem jedno że Penzyny dużo Pali ! ma mały przebieg bo 98tys.km i też nie wiem jaki Gaz chce tanio jezdzić!

Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Post autor: maryjan » pt lip 02, 2010 10:19

Pietrasx3 pisze:bo chce załozyć GAZ i nie wiem jak to auto bedzie sie zachowywało na GAZie wiem jedno że dużo Pali Benzyny
wszystko zależy od instalacji założysz najtańszą, będzie odczuwalne wszystko. Założysz porządną, c owcale nie znaczy najdroższą, nie odczujesz żadnej różnicy oprócz wydatków na paliwo.

Nie napisałeś jaki kod silnika i czy ma kolektor plastikowy więc ciężko wyrokować co do ceny instalacji.

Pozdrawiam


Dziki

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » pt lip 02, 2010 10:23

Ile pali benzyny?
Ile km rocznie robisz?
Ile masz zamiar trzymać auto?



Pietrasx3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 02, 2010 08:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Sprawdziłem etykiete koło koła zapasowego

Post autor: Pietrasx3 » pt lip 02, 2010 10:46

Sprawdziłem etykiete koło koła zapasowego i jest coś takiego:

1H1 0D3

74,00 KW E62 AUT

Motor AFT

LP36



Nie znam sie jaki to silnik? nie wiem

Miesięcznie robie km około 1500km Benzyny Pali około 10-12 litrów w trasie moze 9litrów


Witam Mam Pytanie czy ktoś ma Golfa III 1,6 benzyna skrzynia automat ? Pytam sie bo zastanawiam sie nad Gazem ? i nie wiem jak to auto sie zachowuje na Gazie wiem jedno że Penzyny dużo Pali ! ma mały przebieg bo 98tys.km i też nie wiem jaki Gaz chce tanio jezdzić!

Awatar użytkownika
smateusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pt lis 14, 2008 11:09
Lokalizacja: Poznań / Tarnowo Podg.

Post autor: smateusz » pt lip 02, 2010 10:51

Pamietaj ze to automat. Ja bym sie nie zastanawiał i montował gaz. Tak jak napisal moj przedmowca: montuj tylko sprawdzonej marki instalacje. A autko bedzie sie na pewno sprawowalo elegancko...

Ze spalaniem to nie wiem, ja na gazie w trasie schodze do 10l/100km. Jednakze przy silniku o wiekszej pojemnosci. Srednio mi pali 12 no chyba ze mu depne ostro to potrafi 15l gazu wypić.

Dodam jednak, że za wymiane elementów mogacych byc odpowiedzialnymi za takie a nie inne spalanie jeszcze sie nie zabralem. W tej chwili czeka mnie wymiana paru podzespolów.

Montuj gaz!

Aha, jesli chodzi o naprawde dobry serwis gazowy to polecam Szczepankowo ul. Glebowa 30A w Poznaniu - OMEGA Car Gaz! Bo widze ze kolega z Poznania. :)
Ostatnio zmieniony pt lip 02, 2010 10:52 przez smateusz, łącznie zmieniany 1 raz.



Pietrasx3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 02, 2010 08:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Pietrasx3 » pt lip 02, 2010 10:55

Jaki ten GAZ mam zamontować lepszy czy Gorszy czm sie różni jak ktoś może mi to jakoś przyblizyć i cenowo też to tego mojego Golfika??


Witam Mam Pytanie czy ktoś ma Golfa III 1,6 benzyna skrzynia automat ? Pytam sie bo zastanawiam sie nad Gazem ? i nie wiem jak to auto sie zachowuje na Gazie wiem jedno że Penzyny dużo Pali ! ma mały przebieg bo 98tys.km i też nie wiem jaki Gaz chce tanio jezdzić!

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » pt lip 02, 2010 10:58




Pietrasx3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 02, 2010 08:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

znacie inne firmy które zakładają GAZ okolice Poznania

Post autor: Pietrasx3 » pt lip 02, 2010 23:58

pisałem do Szczepankowo ul. Glebowa 30A w Poznaniu - OMEGA Car Gaz! zapytać sie ile by mnie kosztował GAZ do Mojego Golfa III odpisali mi :

II GENERACJA 1700ZŁ IV GENERACJA 2400ZŁ(POLECANA)

znacie jeszcze inne Firmy które taniej założą GAz bo mi sie wydaje że za II gen to troche drogo 1700zł ?

znacie inne firmy które zakładają GAZ okolice Poznania lub Poznań?!


Witam Mam Pytanie czy ktoś ma Golfa III 1,6 benzyna skrzynia automat ? Pytam sie bo zastanawiam sie nad Gazem ? i nie wiem jak to auto sie zachowuje na Gazie wiem jedno że Penzyny dużo Pali ! ma mały przebieg bo 98tys.km i też nie wiem jaki Gaz chce tanio jezdzić!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 325 gości