zablokowana boczna szyba - nie można otworzyć ani zamknąć

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Jurand67
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 22, 2007 08:07
Lokalizacja: Kuj-poj

zablokowana boczna szyba - nie można otworzyć ani zamknąć

Post autor: Jurand67 » wt cze 29, 2010 22:56

Witam

Podczas otwierania bocznej szyby (elektryczne) słychać dźwięk silniczka i szelest linki, tak jak by nie mogła załapać lub coś ją blokuje, sytuacja miała miejsce gdy opuściłem szybę na maxa w dół, od tego czasu po wciśnięciu podnoszenia słychać tylko silniczek i dźwięk (szelest) linki. Zdjąłem boczek i nie za bardzo wiem jak się za to zabrać, czy ma ktoś może jakiś schemat?? czy wystarczy wymienić tylko linkę? ustawiłem szybę maksymalnie wysoko, pozostało jakieś 5cm do całkowitego zamknięcia. Póki co się trzyma. Jeżeli ktoś ma jakieś porady, wskazówki, chętnie przeczytam! :bajer: :D

Pozdrawiam!!


VW - good and cheap...especially TDI ;-)

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt cze 29, 2010 23:06

Jurand67, pisanie o tym byłoby powtarzaniem po raz setny tego samego. Prosze użyj wyszukiwarki w okienku na dole strony. Tylko trochę mnie dziwi, że już dałeś rady zdjąć boczek a nie widzisz nic dalej. To próbuj włączać szybę i patrz co sie dzieje, czy linka się urwała, czy zaczep przy szybie, czy silnik pracuje a linki ni ciągnie, przecież to prosty mechaniczny układ i wszystko widać.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 525 gości