układ wydechowy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dawidczyzu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 120
Rejestracja: wt kwie 08, 2008 12:43
Lokalizacja: gliwice

układ wydechowy

Post autor: dawidczyzu » ndz cze 27, 2010 19:53

witam jak w temacie mam przedmuchy w miejscu za kolektorem wydechowym za łaczeniem- z rurami przed katalizatorem- dmucha mi w tym miejscu gdzie sa spręzyny. czy to moze wpływac na prace silnika-przedmuch przed sonda lambda?

i jeszcze pytanie czy mozna to zaspawac bo nie wiem do czego sluza te sprezyny a w warsztacie powiedzieli ze moga to przerobic i cos tam pospawac ale koszt to 300 zl. i nie wiem co z tym robic bo uzywka tej rury wraz z katalizatorem to ok 1000zl uzywka.

glownie chodzi mi o to jakie jest zadnie tych sprezyn i czy mozna to jakos pospawac
Ostatnio zmieniony ndz cze 27, 2010 19:53 przez dawidczyzu, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

Post autor: Waqa » ndz cze 27, 2010 20:53

witam
chodzi ci o to polaczenie elastyczne Obrazek
Jeżeli masz ta siatkę porwaną to wystarczy ja wyciąć z wydechu i zastąpić ja jakimś zamiennikiem. koszt na allegro ok. 50zl
A co do lambdy to może faktycznie okłamywać przy nieszczelnym układzie wydechowym. pozdro



dawidczyzu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 120
Rejestracja: wt kwie 08, 2008 12:43
Lokalizacja: gliwice

Post autor: dawidczyzu » pn cze 28, 2010 12:26

Waqa pisze:witam
chodzi ci o to polaczenie elastyczne [url=http://images35.fotosik.pl/163/0ee665ae3fc17d53med.jpg]Obrazek[/URL]
Jeżeli masz ta siatkę porwaną to wystarczy ja wyciąć z wydechu i zastąpić ja jakimś zamiennikiem. koszt na allegro ok. 50zl
A co do lambdy to może faktycznie okłamywać przy nieszczelnym układzie wydechowym. pozdro

nie nie w moim golfie nie ma lacznika elastycznego zamiast tego sa jakies sprezynki ok 7cm



kaczor21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz cze 20, 2010 18:39
Lokalizacja: Przeciszów
Kontakt:

Post autor: kaczor21 » pn cze 28, 2010 13:28

jeśli myśle o tych samych sprężynkach to one są tylko po to żeby wyłapywały trochę drgań na składaniu bo pewnie te sprężynki masz na śrubach?? jak to jest na takim łączeniu to wystarczy wspawać nowe krezy które można dokupić. a koszt robocizny który podałeś jest trochę wygórowany ja za podobne rzeczy biorę w granicach 100zl plus cena tych krez
Ostatnio zmieniony pn cze 28, 2010 13:31 przez kaczor21, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 396 gości