Zepsułem szyberdach - HELP ;(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Moby
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pn mar 20, 2006 17:10
Lokalizacja: Siemianowice

Zepsułem szyberdach - HELP ;(

Post autor: Moby » czw cze 24, 2010 10:08

Witam, do niedawna cieszyłem się sprawnym szyberdachem w Passacie B5, ale zaczęły mnie denerwować jakieś wibracje tamtych listewek bocznych i pewnego dnia na skrzyżowaniu, kilkoma sprawnymi *#cenzura#* powyciągałem te listewki i co... ku mojemu zdzwiwieniu, szyber do góry sie uchyla, ale sie nie chce cofać, tak jakby próbował i wraca... zamontowałem listewki na swoje miejsce i lipa dalej nie dziala...

Miał ktoś kiedyś podobnie?

a inne drgania co mam to jak jest zamknięty na wolnych obrotach "wwwrrrrrrrrr" jest jak docisne podsófitke albo lekko odegnę w lewym przednim goru to jest cisza.... Cisza jest też jak jest uchylony do góry



farow
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: śr maja 07, 2008 11:30
Lokalizacja: Chorzów TG
Kontakt:

Post autor: farow » czw cze 24, 2010 10:38

Kolego nie ma co myslec, cos sie poprzestawialo jak szalałes z listewkami i przyblokowalo szyberdach! :)
Zrzucaj podsufitke i oglądaj! :)



Awatar użytkownika
gregoryb1
vel Młody
vel Młody
Posty: 327
Rejestracja: pt sty 16, 2009 12:43
Lokalizacja: Kościerzyna, pomorskie, GKS....
Kontakt:

Post autor: gregoryb1 » czw cze 24, 2010 10:49

Moby pisze:Miał ktoś kiedyś podobnie?
ja mam identycznie tyle ze szyber działa sprawnie. tam sa takie blaszki ktore jak sie wygna stawiaja opor i szyber sie zacina albo wraca do pozycji zamknietej. Juz raz w deszczu musiałem go domykac korbą. Zeby to wszystko wrociło do stanu fabrycznegio musisz zdjac podsufitke tak jak napisąl farow, bez tego raczej sie nie obejdzie

tutaj masz pomocny link, coprawda mk 3 ale wskazowki ogolne są
http://www.vwgolf.pl/porady/wymiana-szy ... olfie-mk3/
Ostatnio zmieniony czw cze 24, 2010 10:54 przez gregoryb1, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Moby
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pn mar 20, 2006 17:10
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: Moby » pt cze 25, 2010 01:01

o kule to widze, że szykuje sie grubsza robota ;] no ale trudno jak sie psuje to trzeba naprawiac ;] thx za info ;]



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 369 gości