Problem z szyberdachem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

layki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 19, 2006 20:02
Lokalizacja: Lublin

Problem z szyberdachem

Post autor: layki » czw sty 19, 2006 20:19

Kupiłem VW GOLFA III 2.0 GTI który ma szyberdach elektryczny, któren nie działa. Co może być przyczyną? Czy może to być jakiś bezpiecznik?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw sty 19, 2006 20:37

Było dużo na forum o szyberdachach. Może być winny bezpiecznik, spalony silnik, albo zepsuty mechanizm i ktoś odłączył wiazkę elektryczna żeby nie otwierać. Masz tam do silnik aprzyczepiona awaryjną metalową korbkę i nią możesz otwierac i zamykać ręcznie. Ale rób to z rezerwą, bo moga być takie uszkodzenia że otworzysz a potem tak łatwo już nie zamkniesz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

bogus_z
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 177
Rejestracja: czw lis 10, 2005 23:21
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: bogus_z » czw sty 19, 2006 20:39

jestes nowym userem. na poczatku rada: najpierw szukamy odpowiedzi za pomoca linku szukaj (prawy gorny rog) a pozniej pytamy.
Sprawdz pod ta plastykowa klapka na gorze kolo swiatla czy szyber jest podlaczony jak nie to Ci nie pomoge. jak tak to problem powinien byc rozwiazany, ale przyjmij tez mysl ze jest rozwalony i czesci sa super drogie (np. najczestsza usterka - pekniecie slizgu ok.400zl z naprawa, prowadnica 400 zl + naprawa.)sorki ze Cie zdolowalem ale to jest mk3! witaj na forum:)



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw sty 19, 2006 21:01

Nie nie nie daj sie zdołować :) Większość rzeczy można naprawić prawie bez kosztów i o sposobach też znajdziesz na forum. Ta cena 400 złotych dotyczy zestawu naprawczego który dostępny jest w aso i zawiera wiele elementów, a zwykle psuje sie tylko jedna rzecz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » czw sty 19, 2006 21:03

a może Ci tylko przymarzł i się bezpiecznik spalił, ja mam wprawdzie ręczny szyber też go niemogę otworzyć bo mi zamarzł, lepiej poczekaj z tym do wiosny jak odtaje


:-k ...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 279 gości