CARPROTECT BX10 JAK PODŁĄCZYĆ DO MK4?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Miel1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn gru 21, 2009 23:22
Lokalizacja: Szczecinek -> ZSZ -> Bad Oeynhausen
Kontakt:

CARPROTECT BX10 JAK PODŁĄCZYĆ DO MK4?

Post autor: Miel1 » wt cze 15, 2010 01:32

Witam! Zakupiłem ostatnio zestaw do centralnego zamka na pilota carprotect bx10. W związku z tym mam kilka pytań. Gdzie znajdę wszystkie kable w samochodzie i które kable z urządzenia do nich przychodzą? Czy muszę podłączać sterowanie kierunkowskazami, skoro już teraz przy otwieraniu auta kluczykiem świecą się kierunki? Instrukcja, którą otrzymałem wraz z urządzeniem jest dla mnie niezrozumiała. Podobnie jak schemat, który otrzymałem mailem od sprzedawcy (swoją drogą od Skody Octavii -> sprzedawca stwierdził, że jest taki sam układ jak w Golfie MK4?). Dlatego proszę was o wytłumaczenie mi tematu w miarę możliwości jak przedszkolakowi! Z góry wielkie dzięki!

schemat sprzedawcy:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... b1a58.html

schemat centralnego:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 66159.html



Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » wt cze 15, 2010 02:12

wszystkie potrzebne do tego przewody znajdziesz we wtyczce do silnika opuszczania szyb w drzwiach kierowcy. Sciągnij sobie schemat obwodów komfortu w twoim aucie i wszystko stanie sie jasne. Jeśli nie bedziesz w stanie ich odczytać to lepiej oddaj to komuś do zrobienia


Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt cze 15, 2010 09:11

Miel1, sposób podłączenia w Mk4 absolutnie nie jest taki jadnakowy dla wszystkich roczników i wpyposażeń. Moge pomóc posyłając rozpiski po angielsku do podłaczenia alarmu o ile ci to pomoze, do samego sterownika bedzie ich troche mniej.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Miel1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn gru 21, 2009 23:22
Lokalizacja: Szczecinek -> ZSZ -> Bad Oeynhausen
Kontakt:

Post autor: Miel1 » wt cze 15, 2010 13:54

Paweł Marek pisze:Miel1, sposób podłączenia w Mk4 absolutnie nie jest taki jadnakowy dla wszystkich roczników i wpyposażeń. Moge pomóc posyłając rozpiski po angielsku do podłaczenia alarmu o ile ci to pomoze, do samego sterownika bedzie ich troche mniej.
Jeśli to coś pomoże to jest to Golf IV AJM (TDI 115KM). Jak możesz to chętnie skorzystam z tych schematów.

mielo13@o2.pl



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt cze 15, 2010 14:16

Miel1, moge wysłac dopiero jutro wieczorem z domowego komputera, przypomnij jutro na priv


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Miel1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn gru 21, 2009 23:22
Lokalizacja: Szczecinek -> ZSZ -> Bad Oeynhausen
Kontakt:

Post autor: Miel1 » wt cze 15, 2010 17:04

a z tymi kierunkowskazami jak wygląda sprawa? trzeba te kabelki podłączać czy nie? podkreślam, że teraz przy otwieraniu centralnego tylko kluczykiem w zamku kierunkowskazy zapalają się (2 razy przy otwarciu, raz przy zamknięciu)



animag18
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 24, 2009 14:25
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: animag18 » wt cze 15, 2010 17:42

ja u siebie montowalem to ostatnio napisz na pw i ci powiem co i jak



Awatar użytkownika
Miel1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn gru 21, 2009 23:22
Lokalizacja: Szczecinek -> ZSZ -> Bad Oeynhausen
Kontakt:

Post autor: Miel1 » pt cze 18, 2010 00:35

już zamontowany...40zł i po bólu...dzięki koledzy! :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 272 gości