Dziwne dzwięki w zawieszeniu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

hanys_z_ch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: śr lut 13, 2008 14:53
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Dziwne dzwięki w zawieszeniu

Post autor: hanys_z_ch » ndz cze 13, 2010 13:02

Witam wszystkich forumowiczów pomóżcie bardzo proszę ostatnio wymieniłem drążek kierowniczy, a teraz po tych wysokich temperaturach w przednim zawieszeniu skrzypi jak pieron czy to czasem nie amaorki poszły.Dodam że często jeżdzę po nierównościach czy może coś innego poszło?
Z góry dzięki wielkie tomek :okej:



Awatar użytkownika
mat06
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1051
Rejestracja: pn maja 18, 2009 21:08
Auto: Golf IV
Silnik: AZD

Post autor: mat06 » ndz cze 13, 2010 13:24

Może gumy stabilizatora?


Obrazek

hanys_z_ch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: śr lut 13, 2008 14:53
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Post autor: hanys_z_ch » ndz cze 13, 2010 13:36

Miałeś juz z takim czym do czynienia?bo wymiana amorków to duży koszt a jagby to były tylko gumy to by mnie to nie szarpło po kieszeni

[ Dodano: 16 Cze 2010 20:35 ]
Witam ponownie kolega który mi podpowiedział o gumach stabilizatora po części miał racje ten efekt starej wersalki to nie (skrzypienie),wymieniłem gumy idalej to samo podjechałem do kolegi mechanika i kazał wziaź strzykawke i gruba igłe napełnic olejem zmieszanym z WD-40 i wsztzyknąć do gumy pod sworzniami i w gume gałki po 10 kilometrach cisza waucie azmiło

[ Dodano: 16 Cze 2010 20:44 ]
Witam ponownie kolega który mi podpowiedział o gumach stabilizatora po części miał racje ten efekt starej wersalki to nie (skrzypienie),wymieniłem gumy idalej to samo podjechałem do kolegi mechanika i kazał wziaź strzykawke i gruba igłe napełnic olejem zmieszanym z WD-40 i wsztzyknąć do gumy pod sworzniami i w gume gałki po 10 kilometrach cisza waucie azmiło
Ostatnio zmieniony śr cze 16, 2010 20:34 przez hanys_z_ch, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 473 gości