Pękła żarówka w reflektorze GOLF V

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

deemek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt lut 23, 2007 18:04
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Pękła żarówka w reflektorze GOLF V

Post autor: deemek » śr cze 09, 2010 17:54

Witam tak jak w temacie pękła żarówka i jak by tego było mało to zostawiła na kloszu od środka dziwną mgiełkę. Serwis nie podejmuje się czyszczenia jedynie zleca wymianę na nowy, a co Wy na to?
Wyjąć i wypłukać wodą z płynem? Jak taki reflektor będzie się zachowywał po umyciu i wyschnięciu?



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » śr cze 09, 2010 18:53

deemek pisze:Wyjąć i wypłukać wodą z płynem? Jak taki reflektor będzie się zachowywał po umyciu i wyschnięciu?
Spróbować można...kiedyś bawiłem się tak z jedną lampą i od wewnątrz na kloszu zostały plamki...cza było rozklejać lampę i czyścić. Spróbować chyba warto bo co jest do stracenia...



poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1647
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Post autor: poolak2006 » śr cze 09, 2010 20:35

Jakoś delikatnie szmatką możesz spróbować... gdzieś widziałem jak ktoś pisał, że mył jakimś płynem i później odbłyśnik się zmatowił i nie tak świeciło. Więc delikatnie z tym koksem, aczkolwiek można próbować bo jak zalecają wymianę to może uda się to usunąć i będzie cacy.



Awatar użytkownika
mody1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: śr lut 24, 2010 00:19
Lokalizacja: Ruda Ślaska

Post autor: mody1 » śr cze 09, 2010 22:58

możesz wyczyścić woda i odrobina mydła w płynie ,sam tak robiłem w astrze H i wszystko w porządku,był zawalony błotem wewnątrz ,bo ktoś nie założył kapsla zabezp,przy wymianie żarówki suszenie czasochłonne,ja wydmuchałem sprężonym powietrzem



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 430 gości