Problem z Golfem 3 - Pomocy!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tombrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt sty 17, 2006 18:54
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Problem z Golfem 3 - Pomocy!!!!

Post autor: tombrz » wt sty 17, 2006 19:02

Kupiłem Golfa 3 w listopadzie 05r. Wymieniłem mu amory z tyłu na Bilsteiny gazowe, oczywiscie pasek rozrządu i pompe wody tez :-), powymienialem swiece na NGK bo mam w aucie LPG i wszystko pieknie ale teraz pojawil sie problem nastepujacy: wczoraj wsiadlem zapalilem pojechalem i po 100 metrach auto umarlo. Nic go nie zdlawilo tylko poprostu silnik zgasl! Wygladalo to wszystko jak funkcja napadowa (Panic) w alarmach. Auto stanelo i po przekreceniu kluczyka cisza. Slychac tylko pompe z tylu oczywiscie przez chwile ale silnik nie kreci. Spialem na krotko rozrusznik z plusem baterii i skubany kreci ale nie wskakuje w wieniec... co mam zrbic?? Czy ktos moze mi pomoc?? Skonczyly mi sie pomysly co mu moze byc! nawet wczoraj uchlastalem kable od alarmu zeby wykluczyc samoczynne wlaczenie funkcji odcinajacej zaplon i cewke... juz nie wiem nic. Prosze POMOCY!!!!!!!!!



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » wt sty 17, 2006 19:31

Polecam sprawdzić kostkę pod stacyjką - to pierwsze co mi do głowy przychodzi (a kontrolki się świecą??)


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

xxxxx

Post autor: xxxxx » wt sty 17, 2006 19:51

To nie jest od alarmu jak jest odcięcie zapłonu to rozrusznik kręci tylko zapali sie maksimum na 5 sekund ale jak odciołeś wszystkie kable to nawet jak zapalisz to daleko nie zajedziesz poniewaz teraz masz odciety zapłon przez alarm dwa kable musisz złączyc co dochodzą do alarmu jakieś grubsze bedą napewno.



borys1966
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: wt sty 10, 2006 16:45
Lokalizacja: małopolska

Post autor: borys1966 » wt sty 17, 2006 22:02

sprawdź w skrzynce bezpieczników złącze H1 ( czerwone 10 polowe) 4 wtyk. Powinien tam dochodzić przewód od stacyjki . ( chyba niebiesko - czarny) przewód ten potem jest połączony przez zwykłą kostkę ( złącze) i przechodzi w czarny. Ja kiedyś wyjąłęm złacze w tej kostce i zgasły wszystkie kontrolki ale rozrusznik kręcił.



rav0910
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: śr sty 04, 2006 15:29
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: rav0910 » wt sty 17, 2006 23:31

Miałem podobny problem, mianowicie jak dojeżdżałem do światel i wrzucałem na "luz" to nagle wyłaczał sie silnik, to samo mialem jak czasami za długo wciskalem sprzęgło a samochud na rozpędzie sie kulał. Nie wiem co to było bo samo się naprawiło ;) Od jakiegoś czasu nic takiego sie nie dzieje, kumpla ojciec miał coś takiego w polówce i pojechał do mechanika, problem był z prądem ale nie wiem co dokładnie.


Golfik sprzedany pierwszemu klientowi :) Czyżby za niska cena?

tombrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt sty 17, 2006 18:54
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: tombrz » śr sty 18, 2006 17:06

OK dzieki za pomoc:-)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 264 gości