Mój kolejny golf i pare problemów !!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Bebeto1988
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt gru 26, 2008 14:57
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Mój kolejny golf i pare problemów !!

Post autor: Bebeto1988 » czw cze 03, 2010 23:22

Witam.Około miesiąca temu kupiłem sobie 4 golfa. Tym razem padł wybór na golfa 2 1.8 Gl 84KM z LPG rocznik 90:)...Mojego dieselka sprzedałem przyszłem teściowej. Za autko dałem niedużo i byłem świadomy tego że nie będzie w świetnym stanie. A więc mam pare problemów i prosiłbym o pomoc.
1.Na gazie odpala chodzi okej . Na benzynie odpala pare kilometrów pojedzie dobrze i wtedy sie zaczyna ... silnik muli , nie chce wejść na obroty , gaśnie ...
2.Ostatnio jechałem i zaczeło się od tego ża zaczeło świrować radio właczało się i wyłaczało samo a w końcu zgasło ... a pare chwil później zgaslo auto i nie chciało odpalić ... zadzwoniłem do znajomego żeby podjechał i przełożyliśmy aku i odpalił od kopa. Pojechałem sprawdził ładowanie i alternator i aku w porządku.Dziesiaj w połódnie odpaliłem na tym innym aku pożyczonym auto odkopa.Pojechałem do cioci chciałem odpalić i nic . Niby chciał kręcić ale nie mógł. Elektroniczny zegarek zanikał przy odpalaniu . Po 3 godzinach spróbowałem jeszcze raz i odpalił.
3.Mam gaz starego typu już jest 8 lat w tym aucie. I tam świecą dwie kontrolki zielona że jest na gazie i od paru dni nad tą zieloną zaczeła pomrógiwać koloru czerwonego mimo że gaz jest prawie na full.
Dzięki za pomoc Pozdrawiam


O.C.B.

artur b.
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: ndz maja 23, 2010 16:24
Lokalizacja: Witkowice/ok. Częstochowy

Post autor: artur b. » pt cze 04, 2010 00:20

1 za bardzo ci nie pomogę.
2 proponuję sprawdzić stan szczotek, kabla, i pierścieni ślizgowych. Może coś już nie styka i altek nie wyrabia się przy większym obciążeniu. Diody i uzwojenia proponuję zostawić na później.
3 możliwe że przestawił się mechanizm załączający kontrolkę rezerwy gazu, lub wyskoczył z swojego miejsca



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 119 gości