VR6 Nierówna praca ale trzyma obroty i jest moc!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Kamilds87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: śr sty 09, 2008 23:58
Lokalizacja: Blinów II okolice: Kraśnik Janów Lubelski
Kontakt:

VR6 Nierówna praca ale trzyma obroty i jest moc!!!

Post autor: Kamilds87 » pn maja 31, 2010 21:40

Witam!!! od dawna zastanawia mnie nierówna praca mojego vRa. nie wiem o co chodzi trzyma obroty jedzie tak jak trzeba tyle że na wolnych lekko nim potrząsa.
Wydaje mi się że to też trochę wina tego ze nie mam tego zielonego małego trójniczka co łączy czarne przewody i jeden przewód co idzie za zbiorniczek płynu do spryskiwaczy jest wolny. może spotkaliście się z takimi objawami!? dodam że silnik jak narazie nie dymi.

[ Dodano: 31 Maj 2010 22:38 ]
dodam że i spalanie nie jest wysokie minimum bp 8,5 l /100km max to wiadomo zależy jaka noga ale jak ja jeżdżę to tak 11-12.



Awatar użytkownika
Piter
_
_
Posty: 779
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 12:28
Lokalizacja: MysloVWitz

Re: VR6 Nierówna praca ale trzyma obroty i jest moc!!!

Post autor: Piter » sob cze 12, 2010 14:56

Kamilds87 pisze:Witam!!! od dawna zastanawia mnie nierówna praca mojego vRa. nie wiem o co chodzi trzyma obroty jedzie tak jak trzeba tyle że na wolnych lekko nim potrząsa.
Wydaje mi się że to też trochę wina tego ze nie mam tego zielonego małego trójniczka co łączy czarne przewody i jeden przewód co idzie za zbiorniczek płynu do spryskiwaczy jest wolny. może spotkaliście się z takimi objawami!? dodam że silnik jak narazie nie dymi.

[ Dodano: 31 Maj 2010 22:38 ]
dodam że i spalanie nie jest wysokie minimum bp 8,5 l /100km max to wiadomo zależy jaka noga ale jak ja jeżdżę to tak 11-12.
Przede wszystkim kolego - VAG i przeczytać błędy. Możesz mieć uszkodzony jeden z czujników Halla lub problemy z zapłonem.


Obrazek
TYLKO ZOMBI JEŻDŻĄ KOMBI :P
Mój Golf V6 - aktualizacja 03.2019

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 323 gości