Problem z Woda w srodku .

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

PrzemoŁódź
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob maja 29, 2010 10:24
Lokalizacja: Łódź

Problem z Woda w srodku .

Post autor: PrzemoŁódź » sob maja 29, 2010 10:31

Witam, generalnie jestem szczesliwym posiadaczem golfa 3 1.9 D, niestety pojawil sie dosc duzy problem. Auto jest 5-cio drzwiowe z szyberachem, kupione od zaufanego kolegi, posprawdzane przed kupnem na podnosniku, itp.


Wczoraj chcialem go odkurzyc, i pod gumowymi wycieraczkami, ta wykladzina byla doslownie przesiaknieta woda. Mokro bylo tylko na miejscu pasazera z przodu i z tylu, kierowca i fotel za kierowca sucho. Wczoraj na sloncu wysuszylem ta wykladzine, niestety dzisiaj ja zdailem i tam sa jakies gabki - gumy - to wzystko jest rowniez przesiakniete woda.

Generalnie bylem u mechanika, mowi ze mam jechac do blacharza bo on w podwoziu dziury nie widzi zadnej. Sam zdjalem cale podszybie, i tam bylo pelno lisci szlamu, staralem sie to wyczyscic itp, myslicie ze jakims sposobem mogla gdzies tamtedy sie dostawac do srodka woda ? 2 tygodnie temu mialem wymieniany plyn chlodniczy, moze z tamtad cos ? Sam juz nie wiem, co myslicie jeszcze sprawdzic ? A szyberdach szczelny, szyby tez.

Pech chcial ze akurat teraz mam pelno egzaminow i sam nie wiem co z tym zrobic. pozdrawiam



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » sob maja 29, 2010 10:35

Temat poruszany wiele razy...
Szyber szczelny ale może odpływy zapchane i leci do auta...z podszybia to może lecieć filtrem kabinowym...płyn chłodniczy raczej nie bo musiałoby go sporo ubyć (pęknięta nagrzewnica). Użyj wyszukiwarki i poczytaj gdzie ludziom leci woda.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 257 gości