jaka grubosc klockow tarczy??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

loczinio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: śr maja 06, 2009 15:07
Lokalizacja: Bywa Różnie

jaka grubosc klockow tarczy??

Post autor: loczinio » śr maja 26, 2010 21:01

witam jest wiele tematow na ten temat ale chyba zaden nie do tego silnika!!a wiec posiadam mk4 2.0 benzyna moje pytani dotyczy klockow i tarczy (przod jak i tyl) jaki jest wymiar (tarczy klockow-tyl przod) nowych do tego modelu??a przy jakich wymiarach nalezy juz wymienic!? chce sobie sprawdzic czy nie mam juz czasem do wymiany!! z gory dziekuje!!!

p.s i co powiecie ,ktore wybrac
bosch
textar
lukas
Jurid lub Trw???
Ostatnio zmieniony śr maja 26, 2010 21:03 przez loczinio, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
trzeci5
Forum Master
Forum Master
Posty: 1098
Rejestracja: pn sty 22, 2007 21:08
Lokalizacja: Skrzyszów/Wodzisław.śl

Post autor: trzeci5 » śr maja 26, 2010 22:47

Tarcze raczej będą takie jak w 1.9TDI lub 1.8T ,klocki z przodu są z czujnikiem więc zostaniesz poinformowany o zbyt zuzytych klockach,w każdym sklepie z częściami ci powiedza jakie dokładnie masz tarcze i jakie są wymiary i jaką mająmieć minimalna i maksymalną grubość, a pozatym to jaką maja mieć grubość jest wybite na obrzezach tarczy,pozdrawiam.


Obrazek
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=374315

Awatar użytkownika
tom17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: wt kwie 22, 2008 20:22
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: tom17 » śr maja 26, 2010 23:31

przód 280mm, gr. nom. 22mm/ min. 19
tył 232mm, gr. nom. 9/ min. 7
grubość klocka przód/ tył 7mm (z blchą)

wszystkie firmy są ok co wymieniłeś. ja bym wziął trw czy lucas (to jest to samo) bo chyba najlepsza jakość do ceny. jeszcze dobre są ate z tych co nie wymieniłeś ale inna półka cenowa (podobna chyba co textar)


[url=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/20575][img]http://www.motostat.pl/user_images/20575/icon1.png[/img][/url]

loczinio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: śr maja 06, 2009 15:07
Lokalizacja: Bywa Różnie

Post autor: loczinio » czw maja 27, 2010 17:08

trzeci5 pisze:Tarcze raczej będą takie jak w 1.9TDI lub 1.8T ,klocki z przodu są z czujnikiem więc zostaniesz poinformowany o zbyt zuzytych klockach,w każdym sklepie z częściami ci powiedza jakie dokładnie masz tarcze i jakie są wymiary i jaką mająmieć minimalna i maksymalną grubość, a pozatym to jaką maja mieć grubość jest wybite na obrzezach tarczy,pozdrawiam.
z tym czujnikim to niemoge na niego liczyc bo kiedys sie zerwal jak klocki byly jeszcze ok i zlaczylem na krutko!! a co do sklepu to pewnie bym sie dowiedzial ale tu mam forum i moge wiedziedz juz teraz!!!a z ta gruboscia to na tych starych raczej juz nic nie odczytam wic lipa... ufff duzoe tego tlumaczeniea :rotfl:

[ Dodano: 27 Maj 2010 17:10 ]
tom17 pisze:przód 280mm, gr. nom. 22mm/ min. 19
tył 232mm, gr. nom. 9/ min. 7
grubość klocka przód/ tył 7mm (z blchą)

wszystkie firmy są ok co wymieniłeś. ja bym wziął trw czy lucas (to jest to samo) bo chyba najlepsza jakość do ceny. jeszcze dobre są ate z tych co nie wymieniłeś ale inna półka cenowa (podobna chyba co textar)
a tu koledze bardzo dziekuje leci pkt!! pzdr



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 183 gości