Mały problem... a właściwie prosze o porade na temat wydechu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
BuniaS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 11:12
Lokalizacja: DST

Mały problem... a właściwie prosze o porade na temat wydechu

Post autor: BuniaS » śr maja 26, 2010 15:00

Witam, ostatnio zauważyłem w moim Goferze... ,ze kopci jak mu kopne a dokładniej chodzi o to, ze na odcince kopci na jasny kolor.
Czy to normalne?? aha, dodam ,ze nie mam kata tylko rurkę.
Co moze byc przyczyna? może bierze oleju trochę? albo paliwa za dużo dostaje?
Ale wydech jest suchy z tylu, nic nie kapie bo sprawdzałem, czy pluje...


I jeszcze 2 pytanko, czy możliwe, ze poprzez nawiercenie puszki filtra autko się trochę zmuliło? bo sporo o tym czytałem, i wszyscy mówili, ze jeżeli chodzi o dźwięk to warto podwiercic... ale mi wydaje się, ze jakoś teraz jest mułowaty na niskich obrotach -słuszne odnoszę wrażenie?

Proszę o odpowiedz, i pozdrawiam:)


VAG- Dolny Śląsk.

Awatar użytkownika
89neo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 13:57
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: 89neo » śr maja 26, 2010 16:13

Przewiercanie filtra dla lepszego wrażenia akustycznego :goof:
Trzeba było jeszcze skarpetkę dać na końcówkę, wtedy byłoby jak MUGEN :green_fuck:


Moc maksymalna: 70 KM
Moment maksymalny: 118 Nm
Prędkość maksymalna: 162 Km/h

Awatar użytkownika
adario38
Padre Preside
Padre Preside
Posty: 95
Rejestracja: pn sty 18, 2010 16:39
Lokalizacja: VWarszawa

Post autor: adario38 » śr maja 26, 2010 16:19

bo zarowno dolot jak i wydeck sa zestrojone ze soba w kazdym aucie-jak sie tu przewierci a gdzies indziej cos usunie-to takie sa pozniej skutki,nastepny co musial to zrobic u siebie,zeby sie przekonac-bo nie uwierzyl tym co zrobili a potem zalowali
po licho takie mody-co to niby ma dac
po co sluchac glupich ludzi-jakbys pojechal do prawdziwych stroicieli aut i powiedzial im co zrobiles-to chyba by sie tarzali ze smiechu po podlodze
a jeszcze jakbys dodal-bo ktos mi tak powiedziel-no to dopiero bylaby zabawa
wiesz jedna baba tez powiedziala ze byla na ksiezycu-to co-znaczy ze trzeba jej uwierzyc


adario38 - ok,spoko i luzik,nie ma cisnienia,bez parcia na szkło, http://w112.wrzuta.pl/film/6BGZyUe8YuY/dire_straits_-_sultans_of_swing_live , i jeszcze to http://www.youtube.com/watch?v=d9jVaoJf-7o - kto tak dzis wymiata na wiosłach ?

Awatar użytkownika
BuniaS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 11:12
Lokalizacja: DST

ehhh

Post autor: BuniaS » śr maja 26, 2010 16:35

Wszystkich śmieszy... każdy tylko potrafi krytykować.
Po pierwsze to podriercenie filtra daje efekt, i nawet kilka osob na forum naszym radzilo to niż stożek...
Po 2 sam znam osoby które tak maja i sa zadowolone wiec nie mówcie mi tutaj ze jestem idiota robiąc tak... widocznie w moim przypadku to nie zdało egzaminu


A Ty 89neo to MUGEN masz na drugie...

Pytałem o porady, a nie o wyśmiewanie modów... pochwalcie sie swoimi autami jak jesteście tacy mądrzy i macie u siebie wszystko pięknie i fabrycznie dostrojone...


VAG- Dolny Śląsk.

Awatar użytkownika
adario38
Padre Preside
Padre Preside
Posty: 95
Rejestracja: pn sty 18, 2010 16:39
Lokalizacja: VWarszawa

Post autor: adario38 » śr maja 26, 2010 16:45

przepraszam nie chcialem cie urazic w zadnej mierze-nie wysmiewam,wyrazile po prostu swoje zdanie na temat takich przerobek i tyle
nie powinienes sie obrazac za to ze ktos ma inne zdanie od ciebie na temat taki czy inny
jeszcze raz bardzo przepraszam
nie mam co pokazac-moje auto na czas wolny nie ma przerobek-ot po prostu zwykla czarna kosiarka 1,3 ze szyberem,ele szybami jakims tam wydechem-chyba eberspracher(?),i paroma innymi duperelami-miliony takich narobilii miliony takich jakos jezdza


adario38 - ok,spoko i luzik,nie ma cisnienia,bez parcia na szkło, http://w112.wrzuta.pl/film/6BGZyUe8YuY/dire_straits_-_sultans_of_swing_live , i jeszcze to http://www.youtube.com/watch?v=d9jVaoJf-7o - kto tak dzis wymiata na wiosłach ?

Damian3942
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 557
Rejestracja: śr lut 25, 2009 13:30
Lokalizacja: okolice krakowa
Auto: Passat b5 fl 2003r Kombi
Silnik: AZM

Post autor: Damian3942 » śr maja 26, 2010 16:46

benzyna czy LPG? a co do nawiercania weź silikon i zalep to na chwile zobaczysz czy dalej będzie się mulić czy nie jak będzie znaczy że to nie dziurki,


passat b5 115KM AZM 2003r

Awatar użytkownika
BuniaS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 11:12
Lokalizacja: DST

Post autor: BuniaS » śr maja 26, 2010 17:03

adario38, Dario, masz racje... przesadziłem troche:) przepraszam:D:D:D


VAG- Dolny Śląsk.

Awatar użytkownika
89neo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 13:57
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: 89neo » śr maja 26, 2010 20:38

BuniaS, przepraszam, ale takie sposoby wzbogacenia atrybutów samochodu są słabe..:(, kup sobie porządny tłumik jeśli lubisz taki dźwięk, ja miałem Remusa od poprzedniego właściciela, pojeździłem trochę i wyrzuciłem, na jego miejsce włożyłem standardowy wydech.


Moc maksymalna: 70 KM
Moment maksymalny: 118 Nm
Prędkość maksymalna: 162 Km/h

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 341 gości