Silnik gaśnie przy zimnym silniku i na benzynie - mała Rada

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

franc5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt sie 05, 2005 10:02
Lokalizacja: Dabrowa

Silnik gaśnie przy zimnym silniku i na benzynie - mała Rada

Post autor: franc5 » sob sty 14, 2006 21:12

Witam, miałem ostatnio mały problem z moim Golfem III (1.8 ABS+zasilanie gaz) i został rozwiązany więc podziele się tym z wami.

Ostatnio zaczeły się problemy z odpalaniem przy zimnym silniku; silnik nie chciał zapalić albo jak zapalił to nierówno pracował i wkońcu gasnął. Jeżeli udało mi się przełączyć na zasilanie gazem to na początku było ok ale później obroty wskakiwały nawet na 2300 obr/min. Mechanik stwierdził i miał rację: pękła uszczelka pod układem wtrysku (brał lewe powietrze) oraz do wymiany silnik krokowy. Po wymianie wszycho OK
Może takie info komuś się przyda. Pozdro.



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » sob sty 14, 2006 21:17

No to miałes dwa nieszczęścia przy jednym problemie, bo silniczek krokowy to o mało co typowy problem, a do tego jeszcze uszczelka...(o której kiedys juz greg pisał).
Ważne, że autko juz zadowolone :pub:


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Awatar użytkownika
Rumian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czw gru 29, 2005 20:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: Rumian » sob sty 14, 2006 21:17

Jeśli by nawet u co niektórych nie pomogla ta naprawa to warto jeszcze przytatrzec się wężą od ciśnienia , gdy taki jest nieszczelny bierze lewego powietrza i zaczyna silnik gubic obroty i trzęsie aż zgaśnie ale to taka moja mala rada :bajer: Pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości