Golf II 1.6TDI??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mikom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt gru 31, 2004 01:03
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Golf II 1.6TDI??

Post autor: mikom » śr sty 11, 2006 00:00

Witam Serdecznie

Mam zamiar kupić Golfa i mam okazje kupic w ładnym stanie 1.6Td z intercoolerem z przebiegiem 250tyś.Prosił bym o rade czy warto i o wadach i zaletach tego silnika;)

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Bondas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 842
Rejestracja: pt gru 30, 2005 16:52
Lokalizacja: okolice warszawy

Post autor: Bondas » śr sty 11, 2006 00:25

silnik oszczedny w miare dynamiczny jak na tej klasy diesla no i malo kosztowny w eksploatacki poza turbina wiec na nie zwroc uwage czy nie jest w oleju itp. i jak autko sie zbiera i czy nie kopci na niebiesko a reszte to musial bym zobaczyc

pozdrawiam



Awatar użytkownika
zaprzal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3027
Rejestracja: śr lis 10, 2004 20:06
Lokalizacja: Białystok / Tykocin
Kontakt:

Post autor: zaprzal » śr sty 11, 2006 00:33

Sprawdz kompresje i stan turbiny (tak jak bondas opisal, czy nie puszcza oleju, czy nieduzy luz na wałku). Dobrze jest sprawdzic jak odpala na zimno. Jesli przebieg jest rzeczywisty i był prawidlowo uzytkowany to nie powinno byc problemow. Sam mam takiego i nie widze w tej chwili lepszego auta dla siebie w tej cenie. stosunek osiagow do kosztow utrzymania i zakupu idealny :) Poza tym auto ma bardzo duzy ukryty potencjał, mozna zwiekszyc moc nie wkladajac ani grosza, wystarczy śróbokręt i klucz 10 ;) (tak w duzym skrócie)
Masz jakies konkretne pytania? Poza tym nie ten dzial ;)


[b]nie odpowiadam na PW![/b] prosze o kontakt przez [url]turbodiesel.pl[/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 431 gości