vw nie grzeje świec żarowych

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
krajzmen
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: pt lip 29, 2005 18:14
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

vw nie grzeje świec żarowych

Post autor: krajzmen » wt sty 10, 2006 14:20

Witam forumowiczów. Mam taki problem tyle tylko że jest to vw sharan, natomiast myśle że usterka ta napewno mogla wystąpić w golfie.Mianowicie mierzyłem dzisiaj czy dochodzi prąd do świec żarowych bo mam problem z uruchomieniem autka rano i niestety nie dochodzi,kontrolka sie zapala a prądu niet.Jeżeli dacie radę to pomużcie jak temat nie pasi to go wywalcie. :okej:



Awatar użytkownika
RALFI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: śr sty 19, 2005 14:08
Lokalizacja: W-WA

Re: vw nie grzeje świec żarowych

Post autor: RALFI » wt sty 10, 2006 15:35

krajzmen pisze:Witam forumowiczów. Mam taki problem tyle tylko że jest to vw sharan, natomiast myśle że usterka ta napewno mogla wystąpić w golfie.Mianowicie mierzyłem dzisiaj czy dochodzi prąd do świec żarowych bo mam problem z uruchomieniem autka rano i niestety nie dochodzi,kontrolka sie zapala a prądu niet.Jeżeli dacie radę to pomużcie jak temat nie pasi to go wywalcie. :okej:
1 SPRAWA TO SPRAWDŹ BEZPIECZNIKI - TO PODSTAWA ALE GDZIE SĄ W SHARANIE TO NIE WIEM SPRÓBÓJ GDZIEŚ PRZY DESCE BEZPIECZNIKÓW



Awatar użytkownika
Bondas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 842
Rejestracja: pt gru 30, 2005 16:52
Lokalizacja: okolice warszawy

Post autor: Bondas » wt sty 10, 2006 19:19

bezpiecznik albo przekaznik swiec zarowych



Awatar użytkownika
pico
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: czw sie 04, 2005 00:34
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

Post autor: pico » wt sty 10, 2006 20:22

sprawdz bezpiecznik w przegrodzie silnika



pduren
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: czw paź 21, 2004 20:39
Lokalizacja: WGM

Post autor: pduren » wt sty 10, 2006 20:34

pod maską jest bezpiecznik w kształcie blaszki do której przykręcane są dwa dosyć grube przewody( zazwyczaj czerwone) a wszystko jest w czarnej plastikowej obudowie to jest główny bezpiecznik do świec. jeśli to nie to to napisz mi rok i symbol silnika i powiem ci dokładnie co jeszcze z dokładnymi n-rami bezp i przekażników które są za to odpowiedzialne.



Awatar użytkownika
krajzmen
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: pt lip 29, 2005 18:14
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: krajzmen » wt sty 10, 2006 22:17

Jutro dam wam znać bo znalazłem jakiś duży bezpiecznik w skrzynce bezpieczników, oczywiście spalony , bezpiecznik 60A. Tak więc rano na zimnym zrobie próbę.Wielkie THX


TDI TO KRÓL SILNIKÓW

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 316 gości