Problem z zamkiem w drzwiach kierowcy, help

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

blacknight

Post autor: blacknight » pn sty 09, 2006 12:41

Gitner pisze:http://forum.vwgolf.pl/search.php

Pozdro
Gitner
Raczej zadna to pomoc z twojej strony, w szukajce nie znalazlem takiego problemu. Nie sa to przymarzniete uszczelki czy zamarzniety zamek. Najprawdopodobniej zamek zostal fizycznie uszkodzony i dzrzwi sa w pozycji zamknietej, i stad moej pytanie, jak sie dobrac do tego zmaka, jak otworzyc drzwi? Niszczenie tapicerki to przeciez powinna byc ostatecznosc.
pzdr.



Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » pn sty 09, 2006 12:49

O zamkach tez bylo bo sam pisalem.. i mialem podobny problem, w moim wypadku pekla lopatka idaca od zamka w klamce do mechanizmu otwierajacego.. trzeba wyjac na poczatek klamke, otwierasz drzwi i odkrecasz srube z boku drzwi (nad odblaskiem) najblizsza klamki. Jak odkrecisz to klamke lekko w lewo lub w prawo i powoli ja wyjmujesz i sprawdz czy masz ta lopatke cala.

Pozdro
Gitner

[ Dodano: Pon Sty 09, 2006 11:50 am ]
A "szukajka" jest dobra, trzeba tylko umiec definiowac zapytania


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

bogus_z
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 177
Rejestracja: czw lis 10, 2005 23:21
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: bogus_z » pn sty 09, 2006 12:51

jak Ci sie to tera stalo to Ci pewnie zameczek zamarzl. wykrec go z drzwi, umyj w benzynce, wyczysc, wysusz na grzejniczku i juz. bedzie dzialal jak ta lala. bo wydaje mi sie ze Ci zamarza. co innego jak masz tak zawsze. musisz rozebrac i zobaczyc co to. podjedz na szrocik i za 50 zl kup co potrzebujesz, albo najlepiej napisz dokladnie co sie dzieje



Witek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: śr lut 02, 2005 18:48
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: Witek » pn sty 09, 2006 12:55

cze
widze Gitner ze wogule nie czytasz co gość pisze. Przecierz on nie moze otworzyc drzwi to jak sobie te srubke od klamki odkręci.
Narka



Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » pn sty 09, 2006 13:04

Witek pisze:cze
widze Gitner ze wogule nie czytasz co gość pisze. Przecierz on nie moze otworzyc drzwi to jak sobie te srubke od klamki odkręci.
Narka
to ty nie czytasz.. gosc zapytal tez co zrobic jak juz otworzy te drzwi.. ja nie bede pisal aby wstawil auto do garazu, albo lal w drzwi goraca woda, aby mu lod puscil..

Pozdro
Gitner

[ Dodano: Pon Sty 09, 2006 12:07 pm ]
tak to juz jest z wami Nowicjuszami ze (nie wszyscy) rzucacie sie na wszystkie strony, zamiast zaznajomic sie z forum.. Przywital sie ktorys z Was w odpowiednim temacie? Ech szkoda tlumaczenia.. kazdy Nowy od razu pyta, podeslijcie to, tamto.. zadnej inwencji..


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

blacknight

Post autor: blacknight » pn sty 09, 2006 13:13

Witek pisze:cze
widze Gitner ze wogule nie czytasz co gość pisze. Przecierz on nie moze otworzyc drzwi to jak sobie te srubke od klamki odkręci.
Narka
zgadza sie napisalem "zaluzmy ze jak otworze juz drzwi..." chodzilo mi o manuala do scaigniecia tapicerki z czym sobie poradzilem przy pomocy wspanialej szukajki.
Jak pisze ze prawdopodnobie zamek jest uszkodzony i nie chodzi o zamarzanie to chyba jasno sie wyrazilem, mam pisac o histori ostanich tygodni, cieplych garazach itp. itd zeby dotarlo?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 316 gości