[mk3] Chyba jest cos nie tak...zagazowane 2.0 GTI 8v

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Panther
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: wt mar 01, 2005 23:25
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[mk3] Chyba jest cos nie tak...zagazowane 2.0 GTI 8v

Post autor: Panther » sob sty 07, 2006 19:58

witam. Nie wiem co sie dzieje ale wczesniej tak nie mialem...przy wysokich obrotach robi sie tak jakby bylo odciecie, ale jak popuszcze troche gazu to juz tak nie ma...mozliwe jest ze jest filterek gazu do wymiany????


G.T.I. by Panther - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=8772

siwy224
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: sob paź 01, 2005 19:07
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Post autor: siwy224 » sob sty 07, 2006 21:59

Ile instalka ma km?



wara99

Post autor: wara99 » ndz sty 08, 2006 00:00

nie wydaje mi sie zeby to od filtra gazu jak masz gaz z elektroniką to podjec na regulacje bo moze sie przestawilo odciecie .



Awatar użytkownika
Panther
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: wt mar 01, 2005 23:25
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Panther » ndz sty 08, 2006 11:11

instalka ma z 10000km. wiec nie duzo...faktem jest ze chyba przekorczylem termin przegladu i bede musial sie wybrac. moze troche zle napisalem z tym odciecie to jest troche tak jakby gazu zaczynalo brakowac


G.T.I. by Panther - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=8772

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz sty 08, 2006 11:18

W moim Vento pojawiał się taki proble zaraz po montażu instalki, ale tylko przy jakimś extremalnym obciążeniu - jak wyprzedzanie na trójce. Myślałem że za mały parownik, bo wsadzili mi taki do 125 km i chociaż auto ma 115 to podejrzewałem że czasem może nie wyrabiać. Ale troszkę odkręciłem śróbę regulacyjną na parowniku, tak żeby kontrolki testujace sondę migały jak należy od lewej na prawo ( mam taki mini testerek na komputerku LovatoEco) i problem ustąpił. Może po prostu potrzeba to jeszcze raz wyregulować u gazowników


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 346 gości