stuki świsty i inne cuda

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Daro^^
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 20, 2009 15:41
Lokalizacja: Małopolska

stuki świsty i inne cuda

Post autor: Daro^^ » czw kwie 22, 2010 23:08

Witam wszystkich zbieram sie do mechanika i zebrac sie nie mogę ale nurtuje mnie kilka pytań na które nie znam odpowiedzi a na tym forum ludzie wiedza wszystko o swoich golfinach :P .zbieram sie ogolnie na oględziny zawieszenia ponieważ auto zgrzypi na nierównościach i jak wsiądą 4 osoby to już potrafi zawdzaic na małym pagórku . Ale ja nie o tym mianowicie zauważyłem ze podczas jazdy słychac takie Cyk Cyk C z lewego przedniego kola czasami po zgaszeniu silnika to cykanie slychac jeszcze jakies 3 sek. Co to może być ? . 2 mniej meczacy problem to to że zauważyłem ze aby auto jechało prosto kierownica musi byc skierowana delikatnie w lewo nie idealnie prosto jakis wodzik sie wybił czy co? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi z góry :jezor:



Toledziak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: ndz lut 22, 2009 00:45
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Toledziak » czw kwie 22, 2010 23:14

Jak jest to TDI to to cyk cyk po zgaszeniu to klapa gasząca, nic wielkiego. Normalka. Jak Ci skrzypi zawias, to mogą być to gumy stabilizatora. A kierownica to kwestia geometrii, sposobu zużycia gum, ciśnienia w oponach (niepotrzebne skreślić)



Daro^^
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 20, 2009 15:41
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Daro^^ » czw kwie 22, 2010 23:27

nie zapomnialem napisac to benzyna 1.6 Sr dodam ze kiedys tego nie było



Awatar użytkownika
zygit
Special Edition
Special Edition
Posty: 62
Rejestracja: sob paź 10, 2009 17:44
Lokalizacja: 3city

Post autor: zygit » czw kwie 22, 2010 23:58

tez mam z kiera tak zeby jechac idealnie na wprost to musi byc delikatnie w lewo skrecona :grin: bede musial sie na geometrie udac :helm:


VW - poprostu DAS AUTO

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 418 gości