wydech mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

smolka007
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 15:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

wydech mk2

Post autor: smolka007 » ndz kwie 18, 2010 17:19

pany mam problem z wydechem w moim mk2 mam go na gazniku i tam od kolektora wydechowego do wydechu ida takie lapy co lacza wydech z kolektorem noi zalozylem ta tam jeshcze idzie taka tuleja zeby byl szczelny i problem w tym ze to zalozylem i nie jest szczelny;( dlugo sie meczylem zeby to zalozyc jest jakis proste zalozenie tego czy tylko srubokret i ogien ile sily pomuzcie;(

[ Dodano: 18 Kwi 2010 17:51 ]
panowie pooze ktos bo to dosc pilne
Ostatnio zmieniony wt kwie 20, 2010 13:14 przez smolka007, łącznie zmieniany 1 raz.


Kiedy Spotkamy Sie Na Zakrecie.. Juz Bokiem Bedzie...:D


Ludzie!!!!
Uwaga!!!
Na Drodze Jak Z Zakretu Wychodze xDDD

Moja Bestia;

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=330547

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » wt kwie 20, 2010 10:49

Kup nową tuleję uszczelniającą - koszt niewielki. Obejmy montażowe albo rozciągnij za pomocą ściągacza - podejrzewam, że nie masz - albo wsadź jedną w imadło, rozegnij ręcznie i wsadź w środek jakiś pręcik aby był rozszerzony. Jedną stronę załóż poprzez przesunięcie rury, na drugą załóż i wypchnij kołek rozprężający. Ja tak składam od kiedy nie mam ściągacza. Jeśli obejmy słabo trzymają to mogą być już odkształcone i wymagają wymiany.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 384 gości