mk2 1.3lpg słabo chodzi na gazie.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mat_282
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz mar 14, 2010 11:57
Lokalizacja: Harbutowice k/Krakowa

mk2 1.3lpg słabo chodzi na gazie.

Post autor: mat_282 » sob kwie 17, 2010 21:46

Witam. Znowu piszę o lpg w tym dziale gdyż dział lpg jest rzadko odwiedzany a moja sprawa jest niecierpiąca zwłoki :grin: ( w poniedziałek muszę moim mk2 jechać do pracy :grin:
Chodzi o sprawę z tego tematu: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=323341

Mam takie małe pytanko. Dziś na silniku zagrzanym do 90stopni odkręciłem ten koreczek u dołu reduktora i wypłynęła czarna maź. Troszkę to pomogło ale myślę ze mogą tam być jeszcze jakieś resztki i moje pytanie jest takie czy mogę w ta dziurkę po tym koreczku wpuścić wodę pod dość małym ciśnieniem aby to dokładnie wpłukać?? Dodam ze reduktor jest firmy BRC model Tecno. Nie był czyszczony od ok 6 lat i jest przejechane na nim 150tys.)
Ostatnio zmieniony sob kwie 17, 2010 21:53 przez mat_282, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob kwie 17, 2010 21:59

Wodą smoły nie rozpuścisz, możesz rozpuszczalnik jakiś uży7ć ale to nie jest potrzebne, wystarczy odkręcić na porządnie rogrzanym parowniku i co tam jest to wypłynie. Resztę napisano Ci w tamtym temacie który przeniosłem do właściwego działu. Nikt nie odpowiada bo niema już o czym pisać, nie zmuszaj żeby ci sąsiad zza miedzy temat musiał wywalić


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

mat_282
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz mar 14, 2010 11:57
Lokalizacja: Harbutowice k/Krakowa

Post autor: mat_282 » sob kwie 17, 2010 22:02

Ok dzięki to jeszcze w Poniedziałek wymienię mębrane i może pomoże.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 430 gości