Immobilaizer czy alarm?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

DejaVu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 14:56
Lokalizacja: Ełk

Immobilaizer czy alarm?

Post autor: DejaVu » sob kwie 17, 2010 17:20

Witam! Tydzień temu w komisie kupiłem golfaIV 1.9SDI 99r.i otrzymałem w komplecie 2komplety kluczy , plus dwa piloty Obrazek
By null, shot with COOLPIX L16 at 2010-04-16 Jak kupowałem auto to pisało że ma tylko immo. W kabinie jest na desce dioda która nie mruga-dopiero po użyciu pilota-ona świeci jak i również światła awaryjne,nie można wtedy odpalić samochodu-widocznie coś odcina,te piloty chyba są ''walnięte'' są dwa przyciski i nie wiadomo co który robi-dioda mruga wolniej/szybciej. Walczyłem z tym pół dnia-aż padł akumulator.W zestawie jest też taki mały kluczyk-który pasuje do ''trąbki''pod maską samochodu-auto nie wyje-podobno ten kluczyk jest właśnie do wyłączania alarmu?? Nigdy nie miałem w żadnym aucie immo,alarmu,ani centralnego-więc na tym się nie znam. Te auto chyba centralnego nie ma-bo kluczykiem jakby nie kręcić-to zamyka jedne drzwi.



Awatar użytkownika
Oli
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 22:02
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Post autor: Oli » sob kwie 17, 2010 17:32

W MKIV standardowo już masz immo, a ten alarm jest dołożony, kluczyk jest od wyłączania syreny (alarm działa ale nie wyje) na syrenie mas miejsce na kluczyk przekręć w inną pozycję i powinno wyć :grin:


[b]148KM/326Nm[/b]

DejaVu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 14:56
Lokalizacja: Ełk

Post autor: DejaVu » sob kwie 17, 2010 17:37

Też to wiem że jak przekręcę klucz to będzie wył :hmm: Chodzi mi o to aby gdzieś tam w trasie nie spotkała mnie przykra niespodzianka.Z pilotów powyjmowałem baterie-samochód pali,ale czy to samo z siebie nie zaskoczy-i unieruchomi mi auto-bo jak miga dioda i kierunki,to coś odcina i nie można odpalić! Najchętniej pozbył bym się tego ustrojstwa!



Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Post autor: Rafał 21 » sob kwie 17, 2010 17:38

DejaVu pisze:W kabinie jest na desce dioda która nie mruga-dopiero po użyciu pilota-ona świeci jak i również światła awaryjne,nie można wtedy odpalić samochodu-widocznie coś odcina,
DejaVu, masz zamontowany alarm z odcieciem zaplonu!!. A ten mały kluczyk do wyłączania syreny tak miałem w ASTRZE 2. Musisz mieć jakis wylacznik jeszcze dodatkowy! Który należy wcisnac lub przelaczyc! Najlepiej jedz do elektryka ktory rozbroi alarm! :grin:


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 254 gości