Problem z el. szybami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
daworz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 293
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 00:16
Lokalizacja: Sędziszów Młp.

Problem z el. szybami

Post autor: daworz » śr kwie 14, 2010 20:42

Witam. Problem mój występuje w prawej szybie a polega on na tym iż czasami jest tak że odsunę szybę i nie mogę jej już zasunąć. prościej raz działa a raz nie(częściej nie działa niż działa). Pomógł by mi ktoś rozwiązać ten problem i wytłumaczyć co i jak???



Awatar użytkownika
bombel-g2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 360
Rejestracja: śr gru 12, 2007 14:26
Lokalizacja: SŁOKÓW/OPOLE
Kontakt:

Post autor: bombel-g2 » śr kwie 14, 2010 21:00

najczęściej problem polega na braku łączenia styków w przewodzie gumowym w drzwiach- idąc dalej -poluzowanie kabli w drzwiach-zacząłbym od takich rzeczy szukac...


Kamil
tel.792310032 kupię katalizatory wszystkie
Monowtrysk w PN-nce już śmiga... aż miło

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr kwie 14, 2010 21:18

Próbuj zamykać kluczkiem w zamku drzwi. To trochę wyjaśni czy uszkodzony jest włącznik, czy co innego.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
mateuszrolza
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: sob cze 20, 2009 10:11
Lokalizacja: Opole/Piechocice
Kontakt:

Post autor: mateuszrolza » śr kwie 14, 2010 21:37

A ja proponuje najlepsze rozwiązanie czyli zamontowac korbki, ja wiem, wiem korbki to wioska i siara ale ja po 3 tygodiach przeklinania przyznałem racje steremu i tak zrobiłem :pub:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr kwie 14, 2010 21:48

mateuszrolza,Twoja odpowiedź wiele nie wniosła. Znajdziesz odpowiedni dział do pogaduszek jeśli lubisz, tu się konkretnie odpowiada na pytania.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mavrick » śr kwie 14, 2010 21:57

Trzymaj przycisk od zamykania i ruszaj wiazka ktora idzie od drzwi do budy jezeli ruszy tzn ze masz gdzie przerwany przewod. Mozesz rowniez zdjac tapicerke i taki sam myk wykonac na wiazce dochodzacej do przelacznika.
Ostatnio zmieniony śr kwie 14, 2010 21:58 przez Mavrick, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
daworz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 293
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 00:16
Lokalizacja: Sędziszów Młp.

Post autor: daworz » pt kwie 16, 2010 01:49

Więc tak ruszałem kablami wszystkimi jakimi idą do silniczka szyby i nic. Zrobiłem nawet krok dalej i w tym czasie co ruszałem tymi wiązkami miałem podłączoną probówkę do wtyczki od silniczka i wychodzi na to że prąd dochodzi bez żadnych problemów. Wygląda na uszkodzenie w sterowniku. dobrze mi się wydaje???


VW GOLF II 1.6 GTD
OPEL VECTRA A 2.0 115KM
VW GOLF III 1.6 PB+LPG

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 248 gości