Problem z maglownicą

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ga2cek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz cze 18, 2006 09:00
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Problem z maglownicą

Post autor: ga2cek » śr kwie 14, 2010 12:15

Witam,

zwracam się do Was drodzy użytkownicy forum o pomoc a mianowicie od pewnego czasu słyszę stuki podczas kręcenia kierownicą na postoju dowiedziałem się że może to być popsuta maglownica nie wiem co dokładnie może być popsute, ale tak stwierdził mechanik powiedział mi także że są różne rodzaje tej maglownicy i że muszę wiedzieć jaką ja mam i stąd moja prośba o pomoc w dobraniu właściwej.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=259827

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr kwie 14, 2010 12:49

Są tylko dwa rodzaje do golfa III, łatwo poznać po wyglądzie rury - albo karbowana albo gładka i to ci wystarczy żeby sie nie pomylić. Może stukac również przegub na kolumnie kierownicy - ale to już mechanik powinien ocenic.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
ga2cek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz cze 18, 2006 09:00
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: ga2cek » śr kwie 14, 2010 16:18

Oka nie ma różnicy czy to benzyna czy diesel ?? a i jakbys mógł to proszę wklej jakieś przykładowe fotki czym one się różnią bo szukam na allegro i wszystkie wyglądają albo tak samo albo bardzo podobnie :/

Pozdrawiam,
ga2cek
Ostatnio zmieniony śr kwie 14, 2010 16:26 przez ga2cek, łącznie zmieniany 2 razy.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=259827

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 448 gości