kontrolka swiec zarowych golf IV tdi prosze o pomoc

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

milosztk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw sty 08, 2009 14:10
Lokalizacja: NS

kontrolka swiec zarowych golf IV tdi prosze o pomoc

Post autor: milosztk » ndz kwie 11, 2010 20:14

witam zamierzam sprzedac golfa IV 1.9tdi 90KM i od jakiegos czasu swieci mi kontrolka od swiec zarowych :/ po podlaczeniu do komputera wyskakuje błąd "regulator ilosci paliwa wartosc gorna" i chcialem sie zapytac czy mozna ominac ten blad zeby nie swiecila ta kontrolka?? (nie zamierzam juz naprawiac) chyba ze to jest jakas drobnostka i ktos sie z taka sama spotkal to prosze o pomoc :) aha dodam jeszcze ze nie swieci mi jedna lampka podswietlajaca tablice rejestracyjna (zarowka wymieniona prad jest bo sprawdzalem miernikiem ale mniejszy niz w drugiej zarowce:/) i jeszcze kiedys mialem problem ze swiatlem stop raz dzialalo raz nie lecz samo sie naprawilo :) czy tam moze byc jakis problem ?? bo slyszalem ze od swiatel stop jest takze ta kontrolka :)



Awatar użytkownika
Młody90
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: wt lip 14, 2009 23:05
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: Młody90 » ndz kwie 11, 2010 20:23

milosztk,
17970.P1562 Regulator ilości paliwa - górna wartość graniczna - N146 - ten blad to ewidentnie wina zle zlozonego nastawnika i migajacej kontrolki swiec, sprawdz jakie masz napiecie na na nastawniku i dawke paliwa, odczytaj wartości położenia czujnika przesuwu oraz dawki paliwa za pomoca VAGa obie wartości znajduja się w grupie 001 wartość czujnika przesuwu znajduje się w bloku 03 i jej wartość podawana jest w Voltach, wartość dawki paliwa znajduje się w bloku 02 a jej wartość podawana jest w mg/R odczytujemy ja przy wlaczonym silniku, na biegu jalowym, przy temperaturze silnika min 80 stopni i wyłączonej klimatyzacji



milosztk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw sty 08, 2009 14:10
Lokalizacja: NS

Post autor: milosztk » ndz kwie 11, 2010 20:27

czyli to bedzie cos zwiazane z pompa paliwa tak?? ;/



Awatar użytkownika
Młody90
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: wt lip 14, 2009 23:05
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: Młody90 » ndz kwie 11, 2010 20:38

milosztk, na to wychodzi ze tak , z innego tematu to wyczytałem

[ Dodano: 11 Kwi 2010 20:40 ]
tutaj masz temat http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3569459



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości