boczki drzwiowe

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maniek8855
Forum Master
Forum Master
Posty: 1738
Rejestracja: pt sie 22, 2008 13:23
Lokalizacja: Warszawa/Halinów

boczki drzwiowe

Post autor: maniek8855 » wt kwie 06, 2010 21:03

Witam
Materiał na boczkach drzwiowy stał się luźny, co zrobić,żeby ładnie przylegał? Jest na to jakiś prosty sposób, nie chce zrywać całego obicia i przyklejać od nowa? Myślałem,żeby zrobic to za pomoca strzykawki i igły tzn nalać kleju do strzykawki i wcisnac go pod materał, czy to moze dać efekt, czy klej przjedzie przez materiał i będzie plama?



Securitate
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 08, 2009 11:26
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: Securitate » śr kwie 07, 2010 22:40

Walczyłem kiedyś rozpaczliwie z wykładziną kempigu. Po podklejaniach wyglądała gorzej niż przed - plamy, nierównomierny naciąg... A gdyby tak zdjąć boczki i spróbować skasować luz naciągając z tyłu? Nie wiem, jak "obleczone" są materiałowe boczki, ja mam sztywno naklejone płótno... Albo poszperać po szrotach i na alledrogo...



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr kwie 07, 2010 23:23

też próbowałem strzykawką, nie wyszło, nie dało się tego kleju rozprowadzić cienką wartwą za pomoca igły. Najszybciej okazało się tak: wycieczka do sklepu z obiciami tapicerskimi, kupno nowego materiału i oklejenie na nowo. Użyłem vikolu ale pewnie są lepsze kleje do tego, i wyszło bardzo ładnie, fotek nie dam bo auto poszło do szwagra, a tam nową tapcerką już zajął się jego pies i po ptokach


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
maniek8855
Forum Master
Forum Master
Posty: 1738
Rejestracja: pt sie 22, 2008 13:23
Lokalizacja: Warszawa/Halinów

Post autor: maniek8855 » czw kwie 08, 2010 15:29

W takim razie odpuszcze to naciąganie chyba, bo mamw zór boczków ktorego szukałem ponad rok wiec odpuszcze bo aż tak duzego luzu nie ma :grin:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 290 gości